Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki hogy jön ki szüleivel?

Ki hogy jön ki szüleivel?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenben támogatnak de néha alábecsülik a képességeimet valamiből meg felül...nehéz.mindenek mellett, nagyon jól jártam velük :)
2021. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jól kijövök velük. Mindenben támogatjuk őket és ők is minket.
2021. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sosem volt túl szoros kapcsolatom a szüleimmel, és ami volt, sem volt felhőtlen, sőt. Viszonylag korán el is költöztem otthonról, mármint 15 évesen már kollégista voltam pont emiatt. Érdekes, hogy mióta ritkán találkozunk, valahogy jobban kijövünk egymással - talán megbecsülik ők is azt az időt, amit velük töltök, és nem veszekedésre, kiabálásra fordítják. Már teljesen külön élek, 23 éves vagyok, néha beszélünk telefonon is, vagy hazalátogatok, pl. ünnepekkor. Az élet felszínesebb dolgairól simán elbeszélgetek velük, pl. mi van az egyetemmel, vagy mi volt otthon, amíg nem találkoztunk, de nagyon személyes dolgokról, mint párkapcsolati témák, vagy aktuális mélypontok az életünkben nem esik szó.
2021. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól. 28 éves vagyok, sosem volt egy kisebb vitánk sem.
2021. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyikkel se élek, hanem nagyszüleimmel.

Apám nem hajlandó támogatni, mert azt hiszi mindent csak az állataimra költök és nem tudok félre rakni. Anyám azért nem támogat anyagilag, mert a kutyája, férje, elbaszott életmódja fontosabb mint én.

Apámmal jó ha heti 1x beszélek, anyámmal se sokat. Viszont anyámmal a veszekedések rendszeresek. Minden beszélgetésbôl vita lesz.

Idén leszek 18, megy az egymásra mutogatás hogy ki fizesse a jogsit. Meg állandóan megkapom jóanyámtól hogy takarodjak már dolgozni mert ô nem fog örökké pénzelni/most is csak a családit adja, egy forinttal se többet :D /. Szóval valami fantasztikus a szülô-gyerek kapcsolatunk :D

17/F

2021. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én nem túl jól. Apám elhagyott minket, amikor még kicsi voltam. Anyám pedig folyton éreztette velem, hogy egy teher vagyok a számára és elcseszte a fiatalságát miattam. Azóta már 23 éves vagyok, 6 éve külön élek.
2021. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os ez nagyon durva.

Jobban tetted, h elkoltoztel :(

Ezt mondta is neked?

2021. ápr. 7. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,hatos vagyok.


Igen,már kisgyerekként nagyon sokszor a fejemhez vágta. Szó szerint alig várta,hogy megszabaduljon tőled és sajnos én is így voltam vele. Komoly pszichés problémáim voltak,amíg ott éltem,szerencsére azóta már megoldódtak.

2021. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!