Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az a pont amikor már elég...

Mi az a pont amikor már elég ? Meddig kell támogatni a szülőket ?

Figyelt kérdés
Rendszeresen támogatom a szüleimet anyagilag ez havi kb 50 000 Ft . Mi Angliában élünk , nem vagyunk gazdagok, átlagos életszínvonalon. Szüleimnek kell a pénz ezért segítek , de van egy 4 hónapos kislányunk és úgy érzem sosem lesz elég. Nem alkoholra megy el nekik de egyszerűen mintha kifolyna a pénz a kezük közül , a cigit sem képesek letenni, ami szerintem luxus így. Képtelen lennék tőlük megvonni a pénzt de közben szörnyen dühit ez az egész helyzet
2021. márc. 29. 15:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
86%

Utálom ezt a kifogást, hogy "de a ..... az egyetlen boldogsága"...


Hát bakker, nekem ne példálózzon ilyennel senki, ha éhezik!!!!

2021. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
12%

11!


Amíg nem voltal ilyen helyzetben, nem kell ítélkezni.

2021. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%
12! Akkor amíg nem voltam drogos, addig ne ítéljem el a drogozást? :D :D
2021. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
19%
Igen, jól érted. Én sem tudom elképzelni ezt a függőséget, de attól még nem török pálcát a fejük felett. Mindenkinek megvan a maga saray a kérdezőnek is, csak ugye jobb a másikra mutogatni, mert olyankor nem a mi hülyeségeinkre figyelnek.
2021. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%

De miért vergődik mindenki, mintha 100%-ban a Kérdező felelőssege volna a 0 Ft bevétellel rendelkező szülei eltartasa? Vagy én ülök fordítva a lovon?

Felnőtt emberek, ha nem lenne gyerekük, miből élnének?

2021. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
67%
Félre tehetnéd a gyereked jövőjére is, de inkább hagyod, hogy a szüleid elfüstöljék. Érdekes az értékrended. Bár nyilván ezt hozod otthonról. A szüleid is képesek megrövidíteni a saját gyereküket és unokájukat, hogy bagózhassanak.
2021. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Az sehol nem szerepel, hogy 0Ft a bevételük, és nem is hiszem, hogy így volna, csak írtam egy sarkított példát.(#15 voltam)
2021. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem támogatnám őket így. Vagyis cigarettára nem adnék! Ha meg elköltik cigire, akkor így jártak. Nem adnék nekik KP, hanem befizetném online a számlákat, vagy vitetnék nekik kaját. Ja, hogy az nem jó? Akkor egyék meg a cigijüket, mert aki éhes, azt is megenné. Annak meg elég szar élete lehet, akinek a cigi az egyetlen boldogsága, milyen szöveg ez már? Mindennek van határa, te meg ne legyél balek.
2021. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is online számlákat fizetnék, és / vagy egeszsegkártyát csináltatnék és arra utalnám nekik - ha sok a gyógyszertári kiadásuk.
2021. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

13!


Nem ezt írtam, de mindegy

2021. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!