Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá apámat, hogy...

Hogyan vegyem rá apámat, hogy lehessenek jó ruháim?

Figyelt kérdés

Eddig mindig piszkált, hogy minden osztálytársam divatos ruhákban jár meg jól öltözködnek, én meg mindig ugyan azokban a fekete ruháimban vagyok. De most meg elkezdtek érdekelni a jobb ruhák is, de mikor mutattam neki, hogy milyen ruhákat akarok, akkor meg egyből elszörnyülködött, hogy ezek milyen drágák. (miközben a legtöbb osztálytársam ilyenekben jár)

Például most 15 ezres átlag cipő helyett egy 30-50 ezres jobb cipőt szeretnék, meg a 6-7 ezres pulóverek helyett valami 20 ezer körüli minőségibbet meg ilyenek.

Nem hiszem, hogy annyira megterhelné anyagilag. Rám évente ruhára összesen olyan 40-50 ezret költ, miközben az osztálytársaim kb. egy cipőre költenek ennyit, amiből van nekik több féle és váltogatják. De saját magának meg folyamatosan veszi a 30 ezres ingeket, drága parfümöket, meg pár hónapja vett egy új Iphone SE-t aminek lett valami baja, erre egyből vett egy Iphone 11-et magának.. Illetve két autója is van, amik elég jók. Tehát anyagilag biztos nem terhelné meg annyira, hogy ruhára évente mondjuk 40 ezer helyett 100-150-et kéne költenie rám. Inkább csak azzal lehet gond, hogy hülyeségnek tartja hogy ennyiért akarok ruhákat, de közben meg ő is drágákat vesz magának. Szerintetek hogyan vegyem rá? Mert utálom, hogy sok ember emiatt ítél meg, hogy milyen ruhákat hordok, szeretnék kicsit adni magamra, de ő meg nem engedi.


2021. márc. 28. 15:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/153 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit nevetséges ez az egész, hogy mindent egyből szeretnél, hogy megvegyenek neked, de apádtól szégyenled a saját pénzét... Talán ha segítenél neki pár dologban és nem lennél ilyen követelőző, lehet hogy engedékenyebb lenne.
2021. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/153 A kérdező kommentje:

#29

De már megint itt tartunk, hogy kinek milyen ruhája van..

Oké, hogy van 20 ezerért is minőségi cipő, de hiába minőségű, ha mondjuk nem úgy néz ki mint ami tetszik.. Hamisítványt meg nem fogok venni.

2021. márc. 28. 15:45
 33/153 anonim ***** válasza:
97%

#26ra

Pontosan melyik Jordanről van szó? Valamennyire értek hozzájuk és kb 51 ezerbe szoktak kerülni azok amik újak és még meg sem jelentek vagy az ami használt. Csak azért kérdezem mert ha új és máshol 70 ezer akkor az az 50 ezer nekem egy kicsit fura. Nem mondom hogy fake de minden esetre elég fura. Esetleg tudnád linkelni? Ha már ennyiért veszel cipőt akkor figyelj arra hogy legalább eredeti legyen, ha csak valami másolat azt találsz sokkal olcsóbban is plusz azoknak nem is túl jó a minősége általában.

2021. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/153 A kérdező kommentje:
2021. márc. 28. 15:47
 35/153 anonim ***** válasza:
81%
A pics*d is ki van nyalva, te meg itt nyafogsz.
2021. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/153 anonim ***** válasza:
81%

# 18 vagyok

Ilyen cipőm van 15 ezer forintért csak adidas és fekete 😂😂😂

2021. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/153 anonim ***** válasza:
81%
Az olcsóbb ruhák csak fekete színben kaphatóak? Vagy nem értem, az ár és a szín miben függ össze.
2021. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/153 anonim ***** válasza:
88%
Beszélj már vele, hogy had költsed magadra, amit félreteszel. Ez a válasz a kérdésedre.
2021. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/153 A kérdező kommentje:

XDDD azt mondja ilyen cipőm van csak adidasban és fekete

És akkor az jordan lesz?

2021. márc. 28. 15:52
 40/153 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora troll 😂😂
2021. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!