Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá apámat, hogy...

Hogyan vegyem rá apámat, hogy lehessenek jó ruháim?

Figyelt kérdés

Eddig mindig piszkált, hogy minden osztálytársam divatos ruhákban jár meg jól öltözködnek, én meg mindig ugyan azokban a fekete ruháimban vagyok. De most meg elkezdtek érdekelni a jobb ruhák is, de mikor mutattam neki, hogy milyen ruhákat akarok, akkor meg egyből elszörnyülködött, hogy ezek milyen drágák. (miközben a legtöbb osztálytársam ilyenekben jár)

Például most 15 ezres átlag cipő helyett egy 30-50 ezres jobb cipőt szeretnék, meg a 6-7 ezres pulóverek helyett valami 20 ezer körüli minőségibbet meg ilyenek.

Nem hiszem, hogy annyira megterhelné anyagilag. Rám évente ruhára összesen olyan 40-50 ezret költ, miközben az osztálytársaim kb. egy cipőre költenek ennyit, amiből van nekik több féle és váltogatják. De saját magának meg folyamatosan veszi a 30 ezres ingeket, drága parfümöket, meg pár hónapja vett egy új Iphone SE-t aminek lett valami baja, erre egyből vett egy Iphone 11-et magának.. Illetve két autója is van, amik elég jók. Tehát anyagilag biztos nem terhelné meg annyira, hogy ruhára évente mondjuk 40 ezer helyett 100-150-et kéne költenie rám. Inkább csak azzal lehet gond, hogy hülyeségnek tartja hogy ennyiért akarok ruhákat, de közben meg ő is drágákat vesz magának. Szerintetek hogyan vegyem rá? Mert utálom, hogy sok ember emiatt ítél meg, hogy milyen ruhákat hordok, szeretnék kicsit adni magamra, de ő meg nem engedi.


2021. márc. 28. 15:00
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/153 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Én is hordanék ilyet bevallom, de 51 k

álmodozni se merek róla XD

2021. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/153 anonim ***** válasza:
22%
Elég csöves lehetsz ha nincs 50-70k-d egy cipőre.
2021. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/153 anonim ***** válasza:
43%
Miért etetitek a trollt? 😂😂😂
2021. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/153 anonim válasza:
78%
Rám még ennyit sem költ🤷‍♀️havonta kapok 3 ezer forintot, és akkor ebből vegyek ruhát..most sikerült egy nagyobb összeget össze spórolnom, a karácsonyi, szülinapi és névnapi pénzből, de amikor nincsen ilyen ünnep, akkor konkrétan alig tudok venni valamit. Meg én inkább a Bershkában, Tallyban vásárolok, ami azért jóval olcsóbb, mintha megvennék egy 40 ezres pulcsit:D de persze az én osztálytársaim is ilyen nagyon drága ruhákban járnak, meg ők kapnak is egy csomó pénzt, aztán hallgathatom anyukámtól, hogy az xy milyen divatosan öltözik..baromi idegesítő ezt hallgatni, miközben ők azok, akik nem adnak ruhára pénzt nekem, pedig nem állunk rosszul anyagilag😂például a télikabátomat is magamnak kellett vennem, aztán mondtam is a szüleimnek, hogy azért ez milyen már, hogy egy kabátot is képtelenek nekem venni..most sportcipő kéne nekem tavaszra, de már előre tudom, hogy nem fogok kapni:D szóval nyugi, nem vagy egyedül
2021. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/153 anonim ***** válasza:
59%
Fiú vagy tényleg?
2021. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/153 A kérdező kommentje:
2021. márc. 28. 17:09
 87/153 A kérdező kommentje:

[link]

Lehet bepróbálkozok majd ezzel bár ez nem Jordan 1 :((

De a semminél jobb, meg olcsóbb is, meg kisebb méretben is van.

2021. márc. 28. 17:10
 88/153 anonim ***** válasza:
56%
Kérd a nyuszitól húsvétra
2021. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/153 anonim ***** válasza:
82%
ja, nekem is odaadnak egy fos cipőre 51990forintot, ami elmegy, bár nem piros, és amúgy nem is jó a lábamra. LOL.
2021. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/153 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy itt van az a cipő amit eredetileg linkeltél: [link]


Kicsit drágább de legalább minden méretben van. Innen már rendeltem szóval erről az oldalról tudok véleményt mondani. Gyorsan megérkezett, az eredeti dobozában és még egy jordan-es matrica is volt benne. A boltban is voltam már (az most zárva van mint az összes többi) de ott is kedvesek voltak az összes vásárlóval.

2021. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!