Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyereke minden nap...

A párom gyereke minden nap hivogatja a páromat. Másfél hónapja költözött hozzám, azóta minden nap ez a műsor. Idővel ez csökkenni fog, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nem kérek beszólásokat, a kérdésre válaszoljatok!

2021. márc. 10. 08:07
 151/163 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell ahhoz sértett exnek vagy elhagyott gyereknek lenni hogy úgy álljon valaki a kérdéshez mint itt a válaszolok többsége.


Normális emberek ha elvallnak a parjuktol vallnak el és nem a gyerektől. Akárhogy is erolkodnek nyilván a gyereknek nem lesz ugyanolyan mintha még együtt lennének. De torekedniuk kellene arra hogy a lehető legkisebb legyen a változás. Persze a legtöbb apuka letudja a kötelező kört azzal hogy fizeti a gyt-t meg két hetente hétvégén nála van a gyerek. Ja, a semminél több de ez nem annyi idő amennyire egy gyereknek szüksége lenne.

A kérdésben szereplő gyerek meg valószínűleg jobban apás mint az átlag. Van ilyen és nincs is ezzel semmi baj, valószínűleg jó fej apja van és közel állnak egymáshoz.

A gond ott kezdődik kérdező hogy neked mint felnőttnek fel kellett volna tudnod mérni mikor elkezdtel randizni az apjával hogy neked kell e/belefer e egy gyerekes pasi annak minden nyűgjével, bajaval.

2021. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/163 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, hogy az fel sem merült, hogy apukának hiányzik a gyereke. Másfél hónapja költözött el, lehet, hogy megbánta. Lehet, hogy a kérdező, most hogy vele él már nem olyan érdekes. Apuka most szembesült azzal, hogy valójában milyen elhagyni a családját. Ezért rosszkedvű, ha leteszik a telefont.

Nem vagyok sem frusztrált, sem exfeleség.

2021. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/163 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem inkább annak kellene mélyen magába néznie aki egy kérdés miatt kvázi legyilkosoz egy ismeretlen embert
2021. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/163 anonim ***** válasza:
58%
153-as, én vagyok a "szita bencés". Nem gyilkosoztam le, azt mondtam, hogy az is így kezdődött, de ez nem azt jelenti, hogy szerintem a kérdező úgy fogja folytatni, mint Polcz Erika. A kérdésben semmi sem utal arra, hogy a kérdező ilyenen törné a fejét.
2021. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/163 anonim ***** válasza:
19%
154,de ugye érzed hogy ez nagyon gáz hasonlat? Amúgy meg ilyeneket honnan szedsz hogy így kezdte, ott voltál?
2021. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/163 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kedves utolsó te vagy a kérdező, nagyon feltűnően véded!
2021. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/163 anonim ***** válasza:
15%
A kérdező sárgás háttérrel ír, és ott is van nagyba hogy a kérdező kommentje, úgyhogy ez képtelenség hacsak nem több fiókon ír. De azt meg miért így használná? Akkor le tudják pontozni, igaz hogy csak azt a fiókját. Én szerintem rá sem néz a válaszokra, vagy kamu a kérdés. Hát figyelj több mint száz válaszolóból rengeteg volt a normális és abnormális válasz is, nekem főleg a sajátjaim tetszettek. Valamint azt sem tudjuk hogy mire pontozott minket, mert mások is értékelnek. Szerintem amúgy a pasija csak azt akarja hogy a fiából ugyanolyan felnőtt legyen mint ő, kivéve azt hogy elhanyagolja a párját. Inkább videó chateljenek. Mint a családi kapcsolatok kategória feje kötelességem fenntartani az oldal egységét.
2021. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/163 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező,


Elég gáz, hogy szegény gyerektől sajnálod azt a napi fél-1 órát, hogy elmesélhesse az apjának, mi történt vele aznap.

Inkább neked is kellene valamiféle kapcsolatot ápolnod a gyerekkel. Nem kell, hogy az anyja legyél, de valamiféle haver/kis barátnő kapcsolatot ápolhatnál vele, mégiscsak egy kis darabka a párodból.


Gondolom, amikor összejöttél a pároddal, akkor is tudtad, hogy gyereke van, és tudhattad volna, hogy ez vele jár, hogy szoros lesz a kapcsolatuk, ami természetes, és normális!


Le a "féltékenység maszkkal", és vidd el fagyizni a csöpséget. (Vagy bármilyen programra)

2021. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/163 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ennyi erővel te meg miért igényled hogy minden nap beszélj a pasiddal?
2021. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/163 anonim ***** válasza:
100%
kerdezo, neked is konnyebb lenne ha probalnal joban lenni a gyerekkel, az apja is biztos orulni fog neki, es te se amiatt leszel merges hogy “elszereti “ toled a gyerek a kedvesedet. sajnos nem sajnos de akinek gyereke van, annak a gyerek is kiemelt helyet foglal el az eleteben, meg ha el is valtak a gyerek anyjaval. ez a normalis. az en apam is lepattintotta azokat a noket, akik nem akartak hogy elvalt letere foglalkozzon velunk.
2021. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!