Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan bírjak várni holnapig?

Hogyan bírjak várni holnapig?

Figyelt kérdés

Volt egy beszélgetésünk anyával, és úgy éreztem, hogy utalt valamire a beszélgetés közben, de nem tudom mire. Amikor egeydül volt most megkérdeztem, hogy hogy értette meg mire gondolt, de azt mondta, hogy ma már nagyon fáradt ehhez, és ma már nincs ereje ezt megbeszélni velem. Engem meg nem hagy nyugodni, mert azonnal akarom tudni, hogy miért mondta azt amit mondott. SSzerintetek holnap még előhozhatom neki ezt a témát? Nem kell majd érte kellemetlenül éreznem magam, hogy egy mai témát előhozok még holnap is, meg át akarom majd beszélni? Meg egyáltalán, hogy várjak türelemmel ezzel holnapig? Én nem a türelmemről vagyok híres, én mindent egyből akarok.


Nem írom le most a témát amiről beszéltünk, mert hosszú lenne.



2021. jan. 26. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Anya szuper fia vagy.
2021. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Inkább lánya, Amúgy egy szóval nem mondtam, hogy szuper vagyok és nem is tartom magam annak. Van 1-2 fura komment, amit nem tudok hova tenni, de a többieknek köszönöm a válaszokat! :)
2021. jan. 27. 11:38
 13/16 anonim ***** válasza:
#12-es: melyik kommenteket tartod furának?
2021. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
1, 6, 13-as. A többieknek köszönöm!
2021. jan. 27. 12:20
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#14-es: mi a bajod velük? Szerintem jókat írt, a többi válasznak kb semmi haszna
2021. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor felhozhatod, egy év múlva is, ha foglalkoztat. Ha érdekel, akkor beszéljetek róla.
2021. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!