Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek hogy holnapig anya...

Mit tegyek hogy holnapig anya és mama ne vesszenek össze?

Figyelt kérdés

Anya és mama (anya anyukája) minden apróságon összevesznek. 1 hétig mamáéknál voltam, 4 órája jöttem haza, mama holnap reggel megy visszs. Pár óra alatt összevesztek. Anyának az volt a baja hogy mama ki akart teregetni, pakolgat, a szekrénybe kapaszkodik (egyszer felborult és eltört sok minden). Mamának az volt a baja hogy anya mindenen kiakad, nincs itthon kenyér (na ezt én sem értem miért nincs), miért nem megy el anya boltba (11-ig nyitva van és mamának messze van).

Attól félek holnap reggelig még összevesznek. Mit tegyek? 30 nm-en, 1 szobába 3-an nincs külön légtér :(

14/L


2015. jún. 28. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
*reggel megy vissza
2015. jún. 28. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármit tehetsz :'(
2015. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez nehéz ügy, nem neked kell igazságot tenned köztük.

én inkább azon gondolkoznék el, hogy nem lenne -e megoldható, hogy neked különszobád legyen, vagy legalább elválasztva legyen egy kis sarkod, mert egyre inkább kamaszodsz és nem a legjobb egy szobában lenni az anyukáddal ebben a korban szerintem. bocsi ha nem a kérdésre válaszoltam.

de ha nagyon idegesítően veszekednek akkor mondhatod nekik, hogy fogják vissza magukat, de ne foglalj senki mellett állást szerintem

2015. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szét van választva a szoba de szekrénnyel így mindent meghallok :( Anya nem hajlandó albérletet fizetni mert drága (önkormányzati lakás) Azt sajnos én is tudom hogy így nem jó és magánéletem sem lesz de anya a takarítással van kiakadva mert nagyobb lakásba többet kell takarítani és elég lusta nő (szinte én csinálok mindent)

Csak az a baj hogy szinte születésem óta minden apróságon összevesznek, bár mama inkább nem mer szólni semmit nehogy anya kiabáljon

2015. jún. 28. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk segíts nekik, és nem vesznek össze, ha te csinálod meg a dolgokat. Meg vegyél kenyeret.
2015. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!