Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám 60 éves, pedig én még...

Anyukám 60 éves, pedig én még csak 16 vagyok. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokszor le "kell" vonnom az életkorából, mert ha pl. a suliban kérdezik a diákok, ők még a 40-re is azt mondják, hogy vén szatyor :s

a legtöbb o. társamnak még a mamája is fiatalabb nála :$



2015. márc. 25. 14:22
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
95%

Azt gondolom, hogy le a kalappal előtte, hogy 44 évesen be mert vállalni egy gyereket és megtartott téged.


Ha pedig egyetlen gyerek vagy, akkor meg csodálom a kitartását, hogy eddig küzdött azért, hogy gyereke lehessen.

2015. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi ciki nincs, és elég gáz, hogy édesanyádat lényegében megtagadod, és inkább hazudsz róla, mert különben ciki, hogy ő olyan, amilyen.

Inkább örülj, hogy összejöttél, ugyanis 35 felett nagyon rizikós a gyerekvállalás, elég nagy esélye van a komplikációknak, retardációknak.


Van egy ismerősöm, 16 éves ő is, a szülei mindketten 60 év körül vannak, sosem titkolta ezt senki elől, és a szülei nagyon szeretik őt, csak egyszerűen nehezen jött össze.

2015. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
7%

Fiú vagy lány vagy?


De szerintem semmi gond ezzel, ha kijöttök egymással.

2015. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
89%
Mit foglalkozol a többiekkel? Miért olyan fontos, hogy hány éves? Egyáltalán hogy merül fel, hogy kinek hány évesek a szülei? Elég gáz a felfogásod!
2015. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

1. neki nem nehezen jött össze, mert 5-en vagyunk testvérek

2. de neki biztos olyan rendes ismerősei vannak, akik nem képednek el rajta

3. igen meg is van a következménye! iszonyat béna vagyok tesiből, még a 180 centis, elhízott lány osztálytársam is gyorsabban fut nálam pl.. gerincferdülésem van, lúdtalpam is volt, baromi nagy kapafogam van, átlagosnál hosszabb kezem, ujjaim, nyakam

2015. márc. 25. 14:29
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolnék erről. Büszkén mondanám meg mindenkinek, hogy mennyi idős. Ha valaki meg megszól érte akkor nagyon magasról tennék rá!
2015. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
úgy merül fel, hogy szokták kérdezgetni
2015. márc. 25. 14:31
 8/51 A kérdező kommentje:
igen, csak gondoljatok bele: én sokkal fiatalabb koromban fogom őt elveszíteni ;(
2015. márc. 25. 14:32
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy milyen a külsőd az nem attól függ, hogy az anyukád hány évesen szült! Ha 20 évesen szült volna téged akkor is pontosan így néznél ki! Akkor mi lenne az indokod?


Elég nagy baj, hogy így gondolkozol! Inkább szégyeld magad, hogy ilyen dolgok járnak a fejedben. Főleg azért mert mindezért ostobán az anyukádat hibáztatod!


A fogaidat javíthatod fogorvos és fogszabályozó segítségével, a testtartásodat pedig gyógytornával. Nem magad kéne sajnáltatnod, és az anyukádat utálni miatta, hanem tenni kellene ellene valamit!

2015. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
7%
Pont az utobbi ok miatt nem szeretnek 33 folott gyereket vallalni. Bizok benne hogy osszejon a 2 baba addigra.
2015. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!