Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Normális az,...

Mit gondoltok? Normális az, ha az anyukám pasikkal telefonálgat?

Figyelt kérdés

Anyukámhoz egy jó ideje hozzá nőtt a telefonja, mindig nála van és sosem teszi ki az asztalra. Már régebb idő óta elég gyakran szokott telefonálni, sejtésem szerint férfival(kal). Amikor "rajtakapom" kicsit megfagy a levegő körülötte, halkan beszél, és elvonul egy másik helyiségbe, majd amikor végzett a csevelygéssel kitalál valamit, hogy : Na, apa mondta, hogy...bla.bla.bla. Na persze...pedig én tudom, hogy nem vele beszélt! Egyszerűen hülyének néz, és ez már egy jó ideje tart.


Nem tudom mit tehetnék. Kérdezzek rá? Ha megkérdezem tőle, hogy kivel beszéltél kitalál valamit. Egyszer biciklivel mentünk valahová, én és öcsém mentünk előtte. Észrevettem, hogy lemaradt. Persze, hogy telefonált. Majd lelassítottam, és megvártam, erre ő azt mondta, hogy menjek előre. Amikor lerakta a mobilját megkérdeztem tőle, hogy kivel beszéltél, azt mondta az osztálytársával (suliba jár). Rákérdeztem mit, és azt mondta a zárójegyekkel kapcsolatban. Biztos vagyok benne, hogy ezt is kitalálhatta, mert olyan zavarban volt.


Úgy tűnik az apukámmal szeretik egymást. Foggalmam sincs, hogy-hogyan derítsem ki mit csinál anyukám.

Mit tehetnék?


Mit gondoltok erről? Ti mit tennétek a helyemben?


2009. jún. 20. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne tégy semmit, nem tudod, miről van szó, és miért csinálja anyukád.
2009. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, ha rád tartozna, vagy veled kapcsolatban telefonálna, elmondaná neked. Ha nem mondja el, akkor nem a te dolgod. Ugye, a sejtésedet valamelyik korodbeli "tapasztalt jóbarátnőd" véleményére alapozod? Ne kombináld túl a dolgokat. Szerintem ne tegyél semmit, hogy mikor, kinek telefonál, az az anyukád dolga.
2009. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem...nem a barátnőimre alapozom a véleményem. Nem dramatizáltam túl a dolgot, nem mondtam el senkinek, még a legjobb barátnőmnek sem.


Mindenesetre köszönöm a válaszaitokat, de engem akkor sem hagy nyugodni ez a dolog. Beszéljen az apámmal telefonon, és ne más emberekkel hosszú percekig.

2009. jún. 20. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Na, az utolsó kommented nagyon vicces volt... :D

Te mit szólnál hozzá, ha anyukád megszabná, hogy hány percig beszélgethetsz a barátnőiddel, akár telefonon, akár élőszóban? Gondolom, nem tetszene... pláne, ha még részletes beszámoló írására kötelezne utána a beszélgetésről.

2009. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen az utolsó kommentem elég félreérthetőre sikeredett. :-) Nem sajátítom ki az anyukámat, és féltékeny sem vagyok, csupán szúrja a szemem, hogy sokat beszéget más férfiakkal telefonon, amit még próbál eltitkolni buta hazugságokkal.
2009. jún. 20. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem tartozik rád, nem a te dolgod, ne avatkozz bele!


Miért ne beszélgethetne más férfiakkal is apádon kívül, ha jóban van velük? Anyukám tanítónő, vannak férfi tanárok is, és beszélget velük, poénkodik velük, és csak az szól érte, aki begyöpösödött gondolkodású, de az ilyeneket meg kinevetik a normálisabb kollégák, mivel ezekben a beszélgetésekben-poénkodásokban semmi rossz nincs, kollégák, és jóban vannak. Törpénetesen ellenkező neműek, na és akkor mi van?

2009. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy idegesít, de hagyd hogy azt tegye, amit akar.

Felnőtt ember, ha pasival is beszélget, akkor sem kell nyomoznod. Nem tudhatod mi folyik a háttérben.

Szerintem ha pasizik anyukád, akkor előbb-utóbb úgyis kiderül.

2009. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos pasizik. De apukad ebbol meg semmit nem vett eszre? Amikor apukad otthon van akkor anyukad kikapcsolja a telefonjat?

Kerdezd meg anyukadtol hogy miert beszel halkan, miert megy masik helyisegbe...sbt. De ettol o meg tovabbra is pasizni fog.

2009. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!