Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám 60 éves, pedig én még...

Anyukám 60 éves, pedig én még csak 16 vagyok. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokszor le "kell" vonnom az életkorából, mert ha pl. a suliban kérdezik a diákok, ők még a 40-re is azt mondják, hogy vén szatyor :s

a legtöbb o. társamnak még a mamája is fiatalabb nála :$



2015. márc. 25. 14:22
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
92%
Ne az járjon a fejedben, hogy mikor fogod elveszíteni! Nem tudhatod mit hoz a jövő. Anyukád is élhet még 90-nél több évet is! Amúgy meg nagyon sokan vannak akik fiatal szüleiket veszítik el baleset vagy betegség miatt. Ne azon rágódj, hogy lehet 20 év múlva megfog halni, hanem most szeresd és legyél vele annyit amennyit csak lehet. Amúgy meg még az is lehet, és most morbid leszek, hogy ő temet el téged.
2015. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz vagy, most minden irtó ciki. Erről nem is papolok, felesleges.

A 35 éves szülőknek is vannak nyápic testalkatú gyerekeik. Még fejlődésben van a szervezeted.

5 év múlva magadat fogod szégyellni (nem anyudat), hogy ilyen kérdés megfordult a fejedben. :)

2015. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
10! Ha fiatalon szülsz sincs garancia arra, hogy láthatod a gyerekedet felnőni. Sogornőm az első gyerekét 19 évesen szülte, a másodikat 32 évesen, mégis sajnos meghalt 38 éves korában ☹ .
2015. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
óvodás korom óta járok gyógytornára! és segített valamit? hát persze hogy nem! még a tanárok is csak fogják a fejüket hogy milyen b.éna vagyok!
2015. márc. 25. 14:45
 15/51 A kérdező kommentje:
és nem titkolnám ha nem néznének meg ezért...
2015. márc. 25. 14:46
 16/51 A kérdező kommentje:
és tudom hogy egy szánalmas gyökér vagyok :(
2015. márc. 25. 14:46
 17/51 A kérdező kommentje:
utálom magam
2015. márc. 25. 14:46
 18/51 anonim ***** válasza:
84%

Anyukám 30 éves volt, mikor születtem. Gerincferdülésem van, lúdtalpam, és mindig én voltam a legbénább tesiből. Nagylányom 29 éves koromban született, neki is lúdtalpa van, és 3 éves kora óta fejlesztő tornára jár. Nem kéne ilyenért anyukádat hibáztatni, van aki ilyen alkat és kész, másban meg biztos jó vagy.

Az meg hogy a 40 évesre azt mondják, hogy vén szatyor, szerintem egyszerűen életkori sajátosság. Attól még nyilván az osztálytársaid szülei is már elmúltak 40 évesek, nem lehet, hogy mindenkinek 24 év alatti volt az anyukája, mikor született, az meg főleg nem, hogy a nagymamájuk is 44 év alatti volt.

2015. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
79%
anya 38 evesen szult, 8 feltestverem van az elozo hazassagabol. mindenkinek megmondom nyiltan hany tesom van.. sosem szegyelltem anya eletkorat:) egyebkent meg a kesoi gyerekek erettebbek azt mondjak.. hatha nalad is igy lesz. :) remelem kinovod a kritikus szemleletedet onmagaddal szemben! fogadd el onmagad.. alakits magadon.. valj olyanna amilyen megfelel neked.. amilyen szeretnel lenni:) ja es sose adj mas velemenyere!
2015. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
elozo vagyok.. 20L :) :D
2015. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!