Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám 60 éves, pedig én még...

Anyukám 60 éves, pedig én még csak 16 vagyok. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sokszor le "kell" vonnom az életkorából, mert ha pl. a suliban kérdezik a diákok, ők még a 40-re is azt mondják, hogy vén szatyor :s

a legtöbb o. társamnak még a mamája is fiatalabb nála :$



2015. márc. 25. 14:22
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja, anyád a hibás mindenért? Mert "későn" szült? Kívánom, hogy nőjön be a fejed lágya sürgősen.
2015. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
nem mondom hogy o a hibas. maskor ertelmezd a szoveget.
2015. márc. 25. 23:38
 43/51 A kérdező kommentje:

magammal van bajom.

nagyon ingadozo az onbizalmam

hol tehetsegesnek tartom magam, hol benanak, hol szepnek, hol rondanak

a #40-esnek koszonom

2015. márc. 25. 23:40
 44/51 anonim ***** válasza:
Apukád hány éves?
2015. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Nem azért vagy béna, mert anyukád idős volt, mikor téged szült.

Anyukám 36 éves volt születésemkor (igaz itt lehurrogtál egy 23 éves lányt akinek 60 éves az anyja - pedig azért szerintem a 36 és 44 elég közel van egymáshoz), még sincs semmi általad felsorolt problémám, és egyáltalán nem szégyellem a szüleim életkorát, pedig csak 2 évvel vagyok idősebb nálad.

Veled van a baj, hogy ilyen a felfogásod... Nem csak azért, mert gáznak tartod, hogy idősek a szüleid, hanem mert magadat sem tudod elfogadni.

2015. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémáim vannak, mint neked.

Az önbizalomhiány az önszeretet hiányából adódik.

Ha megtanulod szeretni magad, akkor megnő az önbizalmad is.

Az első lépés, hogy el kell fogadnod önmagadat, úgy ahogy vagy, minden jó és rossz dolgokat egyaránt. Fel kell vállalnod hogy miket tettél régen, amit szégyellsz, együtt kell tudni velük élni, még akkor is, ha nagyon nagyon rossz emlékek. Ha bűntudatod van, akkor azt is el kell engedned, mert el lehet engedni. Szeresd magad amilyen vagy, tökéletes úgysem lehetsz, mint senki sem!

Nézz a tükörbe többször egy nap, mosolyogj magadra, és mondogasd, hogy ,,Szeretem magam."

Lehet hogy elsőre nehezen fog menni de aztán egyre jobban megszokod.

Gondolj arra, hogy magaddal kell eltöltened az egész életedet, te vagy az aki mindig ott lesz veled!!!

Szeretettel kell fordulni magadhoz, és minden sokkal könnyebb lesz, hidd el.

Ez járjon a szemed előtt: úgy bánj magaddal, ahogy a barátoddal bánnál.

Most képzeld el, ha a barátodnak mondanál olyat, amit magadnak szoktál, hogy ,,meg se kellett volna születned"? Vagy hogy ,,mekkora egy szar vagy"?

Mindig ez jusson az eszedbe, ha ilyet akarnál mondani.

Megérdemled, hogy elnéző legyél magaddal, ugyanolyan ember vagy, mint pl. a barátod...

Komolyan ez segíteni fog, ha betartod, és nagyobb lesz az önbizalmad, ha megtanulod szeretni magad.

2015. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Kevés olyat hallottam, hogy valaki azért haragszik az anyukájára, mert nem ment abortuszra, és nem kapartatta el....


Inkább szeresd meg önmagadat, mert neked magaddal van bajod...

2015. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

utolso: nem "becsuszott" gyerek voltam!

a válaszokat pedig koszonom

megprobalok valtoztatni

de nem ok nelkul vagyok ilyen!

r.ohadt sokat csalodtam mar nem csak az eletben, hanem az emberekben, rokonaimban, barátaimban

2015. márc. 26. 16:58
 49/51 A kérdező kommentje:

apum ugyanennyi idős!

es az eletem is eleg nehez. es nem azert mert sokat kell tanulni, szerelmi banat, stb... ennel komplikaltabb a helyzet...

2015. márc. 26. 17:01
 50/51 A kérdező kommentje:
meg soha nem csinálhattam/csinálhatom amit mindig is szerettem volna, amire kiskorom óta vágyok. pont egy ilyen dologban vagyok tehetségtelen
2015. márc. 26. 17:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!