Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan bírjak várni holnapig?

Hogyan bírjak várni holnapig?

Figyelt kérdés

Volt egy beszélgetésünk anyával, és úgy éreztem, hogy utalt valamire a beszélgetés közben, de nem tudom mire. Amikor egeydül volt most megkérdeztem, hogy hogy értette meg mire gondolt, de azt mondta, hogy ma már nagyon fáradt ehhez, és ma már nincs ereje ezt megbeszélni velem. Engem meg nem hagy nyugodni, mert azonnal akarom tudni, hogy miért mondta azt amit mondott. SSzerintetek holnap még előhozhatom neki ezt a témát? Nem kell majd érte kellemetlenül éreznem magam, hogy egy mai témát előhozok még holnap is, meg át akarom majd beszélni? Meg egyáltalán, hogy várjak türelemmel ezzel holnapig? Én nem a türelmemről vagyok híres, én mindent egyből akarok.


Nem írom le most a témát amiről beszéltünk, mert hosszú lenne.



2021. jan. 26. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Szia! Egyszerűen csak állj elé, és mond: "igaz az, amit mondtál, anya".

Ha nem volt ideges amikor mondta, akkor örülj neki, mert elfogad így is. Biztosan büszke lesz rád azért, mert ezt el merted neki mondani. Mellesleg én is nagyon gratulálok hozzá, nincs benne semmi szégyellnivaló, természetes dolog, én büszke vagyok rád!☺️

2021. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Na miujság?
2021. jan. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezd meg nyugodtan. Ha valami nem hagy nyugodni, akkor meg főleg.

Legyél határozott! :)

2021. jan. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Így van, Kedves #3-mas! Jóéjszakát neked Aranyos!
2021. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as, jó, de még 1 nap elteltével sem késő visszatérni egy témára, meg megkérdezni valamit amit nem értettem tisztán?
2021. jan. 27. 00:46
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Az #1-es milyen aranyos volt, szépen leírta:) csak a kérdező sajnos elfelejtett rá reagálni
2021. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem késő. Mondd neki holnap, hogy tegnap azt mondtad hogy túl fáradt vagy, most meg tudjuk beszélni
2021. jan. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

3-as vagyok

Nem nem késő, sőt 1 hét után se lenne gáz, jobb megkérdezni, mint ezen rágódni napokig :)

Én sajnos nem sok mindent beszélek meg anyukámmal, ezért egy ilyen helyzet nekem is nehézséget okozna valamennyire.

De megkérdezném. :)

Sok sikert! Jó éjszakát nektek!

2021. jan. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem késő. Beszéld meg vele.
2021. jan. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1%
Nem akarok ijesztgetni senkit, de én egy ilyen beszélgetés után olyan családi titkot tudtam meg, hogy napokig magamhoz sem tértem. De jobb tudni, bármi is legyen!
2021. jan. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!