Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha már nem...

Mit csináljak, ha már nem tudok normálisan beszélni a szüleimmel, és nem merek előttük csinálni semmit?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Mindig az volt, már kiskoromban is, hogy ha mondjuk a szüleimmel mentünk valahova, és mondjuk összefutottunk a szüleimnek valami ismerősével, és köszöntem én is, akkor a szüleim valamiért folyton elkezdtek nevetni. Vagy ha valamit mondanom kellett valakinek úgy, hogy ők is ott voltak, akkor is valamiért nevettek mindig, de nem tudom miért, pedig semmi olyat nem csináltam soha. De még mostanában is ez megy, ha ilyen szituáció van. Folyton nekiállnak kuncogni, ha előttük kell valamit csinálnom egy másik emberrel, pedig tényleg semmi vicceset nem csinálok, full átlagosan viselkedek, mert rajtuk kívül senki nem röhögött ki egy sima köszönésért vagy beszélgetésért. És ez annyira megmaradt bennem, hogy most már kényelmetlenül érzem magam, ha előttük kell valamit csinálnom, meg már velük sem bírok normálisan beszélgetni. Mindenre próbálok nekik rövid, egyszavas válaszokat adni, mert annyira kényelmetlenül érzem már magam, ha velük kell beszélnem. Éppen ezért kb. nem is tudnak semmit rólam, itt vagyok kb. 3 mentális betegséggel, de ezekről sem tudnak semmit, csak látnak rajtam néhány tünetet, és azt mondják, hogy nemnormális vagyok.. De még arról sem tudok beszélni velük normálisan, hogy mi történt az iskolában, nem hogy ezekről a dolgokról.
2021. jan. 26. 13:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért én szívesen meghallgatnám a "boomer" szüleid véleményét is...
2021. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Savlekotő ***** válasza:
0%
Kifogás az van a munka ellen..
2021. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért bántjátok? Lehet tényleg mentális problémája van, pánikbetegség, depresszió, stb. Nem kívánom ezt senkinek, hogy átélje milyen rossz.... Nem kell egyből ismeretlenül ítélkezni, főleg nem az ilyen kommunista felfogást terjeszteni, hogy jaj biztos büdös a munka meg stb...
2021. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%

Én nem ítélkeztem! Megkérdeztem tőle, hogy ha nem volt orvosnál, honnan van diagnózisa.

De nem válaszolt.

2021. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

NINCS DIAGNÓZISÓÓÓÓÓÓÓÓM


De igen, diagnózis nélkül az biztos semmit sem ér, amiket leírtam, és csak én képzelem be ezeket :DDD

2021. jan. 26. 16:05
 16/21 Savlekotő ***** válasza:
53%
Azt nem ide szántam a munkásat,a kérdező meg inkább paranoidnak tűnik mint pánik betegnek.
2021. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

egészségedre.

Nyilván nem fogom ilyen válaszolóknak normálisan kifejteni a problémáimat, szóval gondolj amit akarsz, úgy se nagyon számít.

2021. jan. 26. 16:19
 18/21 anonim ***** válasza:
El tudsz menni pszichiáterhez, van rá lehetőséged?
2021. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hm?
2021. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
20-as, miért kéne megölnie magát?
2021. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!