Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha...

Szülők, mit szólnátok, ha megtudnatok, hogy a 20-30 éves lányotok rendszeresen szexel pénzért jó ügyek érdekében?

Figyelt kérdés
Tehát nem azért csinálja, mert szüksége van rá, hanem a pénzt adományozásra fordítja.
2020. dec. 27. 15:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal elítélendőbb dolog úgy javasolgatni az önkénteskedést, hogy még soha hozzá sem szagolt az illető az önkéntes munkához.
2020. dec. 29. 16:27
 82/88 anonim ***** válasza:
Az segítsen, aki tud, és úgy, ahogy tud. Ha nincs pénzed, akkor nincs. Te is inkább segítségre szorulsz, mert valami nem stimmel veled, és qrvulással magad is segítséged igénylő csoport tagja leszel.
2020. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt pl személyesen kikérem magamnak. A Máltai Szeretetszolgálat önkéntese vagyok évek óta - ahogy édesapám is.

Élelmiszer gyűjtünk, használati tárgyakat, ruhákat, és felkeressük a körzetünkben lévő rászorulókat, akikhez aztán eljuttatjuk ezeket.

Mi ezért egy forintot nem kapunk - és nem is várunk - de nagyon sok embernek segítettünk és segítünk, határon innen és túl is.

Csupán azért, mert szeretnénk segíteni azoknak, akik rászorulnak.


Nem dicsekszem, csak elmondtam, hogy tudd, nem mindenkinek "büdös" az önkéntes munka. Szóval azért, mert neked lövésed sincs róla, másnak még lehet.

2020. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
100%

“ Szerintem azért kritizáltok ennyit, mert irigylitek, hogy én mennyivel jólelkűbb ember vagyok. Én még a testemet is feláldozom(...)”


Ja, marha nagy erény, hogy elmész krvának, és HA MARAD az összekefélt pénzből, akkor jótékonykodásra is futja. Ezt is te magad írtad.


Nagyon sokat képzelsz magadról, nem attól leszel jó ember, hogy olyat csinálsz, amit szeretsz (erről is volt szó), és abból esetleg adsz másnak is...Egyébként, honnan tudod, hogy akik azt javasoltuk, hogy önkénteskedj, nem csináljuk?!


Szentté ne avassunj, ha már így “feláldozod a testedet”? :)

2020. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd el újra, hogy mit írtam, mert már másodszorra értelmezed félre. Azt írtam, hogy a szexből befolyó összes pénzt eljótékonykodnám, és szex nélkül alig tudnék mit adakozni.
2020. dec. 29. 17:06
 86/88 anonim ***** válasza:
100%

“ így karácsonykor felmerült bennem, hogy ha lefeküdnék pénzért valakivel, akkor maradna az adakozásra is.”


Idézet tőled.

2020. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 A kérdező kommentje:

Abban a mondatban nem állítottam többet, mint hogy szex nélkül nem marad adakozásra.

Ezt te úgy facsarod ki, hogy a szexből befolyt pénzből magamnak is félreteszek.

2020. dec. 29. 20:57
 88/88 anonim ***** válasza:

#87

Ezen nem lehet mit kicsavarni. Facsarni egyébként citromot szokás.

Legközelebb fogalmazz egyértelműen, hogy ne legyenek ellentmondások az írásodban. Lehet az össze-vissza szex helyett inkább erre kellene koncentrálnod. Néha az agy fejlesztése sem hátrány. A nemi szerved használata kevés a boldoguláshoz.

2020. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!