Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha...

Szülők, mit szólnátok, ha megtudnatok, hogy a 20-30 éves lányotok rendszeresen szexel pénzért jó ügyek érdekében?

Figyelt kérdés
Tehát nem azért csinálja, mert szüksége van rá, hanem a pénzt adományozásra fordítja.
2020. dec. 27. 15:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
30%
Sajnálnám, hogy a pénzt csak így tudta megszerezni és felajánlanám, hogy a saját fizetésemből támogatom a szervezetet annyival, amennyit ő keres a szexuális szolgáltatásokkal.
2020. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
78%
31-es vagyok, mármint nyilván akkor, ha ő abbahagyja, akkor adakozom helyette.
2020. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne adomanyozzon. Vagy csak keveset. Nem kell penzt adományozni. Lehet ruhat es etelt.

Bar nem hinnem hogy barmi ertelme van ennek a kerdesnek.

2020. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:
Azért nem érted az értelmét, mert számodra a segíteni akarás lényegtelen dolog.
2020. dec. 27. 16:07
 35/88 anonim ***** válasza:
100%

Szóval miután kiegészítette az albérletét, a maradékot el jótékonykodja.

Gondolom meg minden kufirc után elmond egy két miatyánkot is

Biztos ezek után ő lenne a család büszkesége.

2020. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
97%

Azt szólnám, hogy egy kétlábon járó nemi betegség telep válik a lányom viszkető pnájából. Orvosok álma. Lehet felírni neki a gyógyszertárat. Pfejj! Aztán elgondolkodnék azon, hogy mit csesztem el a nevelése során.

Azzal viszont ne áltasd magad, hogy normális dolog össze-vissza bszni mindenkivel pénzért csak azért, mert állítólag szereted a szexet és a belőle kapott pénzt állítólag jótékony célra fordítanád. Ezt normális ember nem veszi be. A ri.banc véred ne ilyen baromság mögé rejtsd. Szexelni lehet élvezetből egyetlen emberrel is hosszútávon. Ehhez nem kell a világ összes farkát kipróbálni kislányom. Méghogy adományozás miatt.... Ha-ha.

2020. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
75%
" 18/35 A kérdező kommentje: ..... és a gyerekeiket is arra nevelik, hogy "amit megszereztél, az már csak a tied"." Ez igy igaz és helyes! Talán azzal a kiegészitéssel, hogy CSAK ABBOL ADOMÁNYOZZ AMI A TIED! Nem vagy te egy OV!!!
2020. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 A kérdező kommentje:
Mit nevezünk normálisnak? Szerintem kifejezetten normális, ha valaki a r.bancságát hasznos célra fordítja. Jobb lenne a világnak attól, ha nem is szexelne és nem is jótékonykodna?
2020. dec. 27. 16:23
 39/88 anonim ***** válasza:
100%

tényleg csak ezzel a módszerrel tudna pénzt keresni?

adományozashoz ez szerintem nem szép.

máshogy is lehetne pénzt keresni nem kell elmenni tudjukminek és ezért pénzt kapni...nekem ez már övön alluli azért nincs beleszólásom de szememben már krv a és ez nem változtat azon hogy adományoz...mellesleg ha vki ezt mondja hogy adományoz abóbl a pénzből amit a testével szerez egyből mondanám hogy ne hazduj már nekem kislányom hisz normális és tisztességes ember nem a testével keresztül adományozna...szerintem!

2020. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

@38:

"Szerintem kifejezetten normális, ha valaki a r.bancságát hasznos célra fordítja."


Ezek szerint az is kifejezetten normális, ha én éjszakánként betörni járok, és utána az árvák javára elküldöm a rablott holmik eladásából származó pénzt?

Vagy akár sorra gyilkolhatom a "gonosz" embereket, hiszen azzal is "jó cselekedetet" hajtok végre?

Vedd már észre, hogy egy pozitív tett nem teszi semmissé a negatívat, még akkor sem, ha a pozitív érdekében követted el.

Egyszerűbben mondva a cél NEM szentesíti az eszközt!

2020. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!