Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha...

Szülők, mit szólnátok, ha megtudnatok, hogy a 20-30 éves lányotok rendszeresen szexel pénzért jó ügyek érdekében?

Figyelt kérdés
Tehát nem azért csinálja, mert szüksége van rá, hanem a pénzt adományozásra fordítja.
2020. dec. 27. 15:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣ne b@sszki ilyen van??
2020. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
61.nincs szerintem tuti kamu XD
2020. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, hogy a cél minden esetben szentesíti az eszközt.

Szerintem ez esetben nem. Ha jótékonykodni akar, akkor menjen el önkéntesnek. Nagyon sok jótékonysági szervezet van szerte az országban, ahol nagyon szívesen veszik az önkéntesek segítségét.


Ha pedig - könnyű pénzszerzés reményében - pénzért akar lefeküdni emberekkel akkor tegye, de ne fogja arra, hogy csak a jótékonykodás miatt csinálja.

2020. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 A kérdező kommentje:

"Nagyon sok jótékonysági szervezet van szerte az országban, ahol nagyon szívesen veszik az önkéntesek segítségét."


És vajon ezeknek a szervezeteknek tényleg nagyobb szüksége van az önkéntesekre, mint a pénzre?

2020. dec. 29. 13:46
 65/88 anonim ***** válasza:
Az önkénteseknek köszönhetően, több pénz marad a kasszában, mert nem kell munkaerőt fizetni..te olyan rohadt buta vagy kérdező..
2020. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 Laylah ***** válasza:

Öhm... igen.

Tudod, a pénz nem osztja ki az ételt a hajléktalanoknak, nem viszi el a menhelyi kutyákat sétáltatni, stb.

Sőt, akármilyen csúnyán hangzik, de a rákos 6 éves gyerek sem fog meggyógyulni tőle, nem lesz tőle hatékonyabb a kezelés. És még abban sem lehetsz biztos, hogy ami pénzt adtál, azt arra fordították-e, vagy ment zsebre.

2020. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 A kérdező kommentje:

"Sőt, akármilyen csúnyán hangzik, de a rákos 6 éves gyerek sem fog meggyógyulni tőle, nem lesz tőle hatékonyabb a kezelés."

Aha, bizonyára az önkéntesek fogják meggyógyítani, nem pedig a drága kezelések. És még hogy én vagyok a buta. Hah.

2020. dec. 29. 14:08
 68/88 anonim ***** válasza:

Igen eleg buta vagy. Ezt itt le is zarhatjuk.

Nagyon jól irta a 66os.

Ha r.banc akarsz lenni legyel. Csak ne alltasd se magadat se senkit azzal hogy adakozol. K.rvalkodas helyett mehetsz ételt osztani a hajlektalanoknak. Na annak meg értelme is lenne.

2020. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 A kérdező kommentje:
Arról már ne is beszéljünk, hogy még a fizetett alkalmazottakkal is jobban járnának. Én mondjuk tudnék heti kétszer két órát dolgozni, míg havi 50 ezer forint összeszexelt pénzből heti 8-10 órát lehet fizetni.
2020. dec. 29. 14:21
 70/88 A kérdező kommentje:

"K.rvalkodas helyett mehetsz ételt osztani a hajlektalanoknak. Na annak meg értelme is lenne."


ntem meg k.rvára nem érted, hogy ezeknek a szervezeteknek nem egy merőkanalas emberre van szükségük, hanem olyanra, aki kifizeti az ételt.

2020. dec. 29. 14:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!