Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, ha...

Szülők, mit szólnátok, ha megtudnatok, hogy a 20-30 éves lányotok rendszeresen szexel pénzért jó ügyek érdekében?

Figyelt kérdés
Tehát nem azért csinálja, mert szüksége van rá, hanem a pénzt adományozásra fordítja.
2020. dec. 27. 15:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
100%
De lehet más másodállást is vállalni - az abból befolyó pénz is segít ezeken a cégeken. Persze könnyebb megideologizálni azt, hogy vkinek büdös a munka, vagy szeret r...oskodni. Ennyi erővel menj bankot rabolni, akkor nem 50e-t tudsz összeszexelni, hanem milliókat.
2020. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
Hiába próbálod szépíteni a dolgot kérdező...ha ennyire krva akarsz lenni, akkor hajrá, legyél, de ne próbáld már meg itt előadni a szentet, hogy másokért tennéd :D mások orvosok, ápolók lesznek, hogy segítsenek másokon, vagy a szabadidejükben önkénteskednek, mesét olvasnak beteg gyerekeknek, de olyan is van, aki minimálbérből ad pár forintot, mert ő ennyivel tud segíteni. Kinek mi, ugye, de ettől még nem leszel a krvak Robin Hoodja...
2020. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 A kérdező kommentje:

"Persze könnyebb megideologizálni azt, hogy vkinek büdös a munka, vagy szeret r...oskodni."


Nem zavar, hogy dolgozok, és még csak nem is rólam szól a kérdés?

2020. dec. 29. 15:33
 74/88 A kérdező kommentje:

"a szabadidejükben önkénteskednek, mesét olvasnak beteg gyerekeknek, de olyan is van, aki minimálbérből ad pár forintot, mert ő ennyivel tud segíteni"


Szerintem azért kritizáltok ennyit, mert irigylitek, hogy én mennyivel jólelkűbb ember vagyok. Én még a testemet is feláldozom, és nem azért mert annyira szeretnék ronda férfiakkal szexelni, hanem azért, mert számomra sokkal fontosabb a rászorulók támogatása, mint számotokra.

2020. dec. 29. 15:37
 75/88 Laylah ***** válasza:
100%

"Nem zavar, hogy dolgozok, és még csak nem is rólam szól a kérdés?"

"Én még a testemet is feláldozom, és nem azért mert annyira szeretnék ronda férfiakkal szexelni, hanem azért, mert számomra sokkal fontosabb a rászorulók támogatása, mint számotokra"


Nem rólad, persze. :)

2020. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

#73: "Nem zavar, hogy dolgozok, és még csak nem is rólam szól a kérdés?"

#74: "Én még a testemet is feláldozom, és nem azért mert annyira szeretnék ronda férfiakkal szexelni"


Na most akkor rólad szól a kérdés, vagy nem rólad szól a kérdés? Felesleges hazudozni, főleg, ha te magad szólod el magad.


A kérdésedre:

Lehet, hogy sértve érzed magad, de aki k.rválkodik, az bizony k.rva. Persze nevezhetjük úri kisasszonynak is, de akárhogy hívjuk, aki a prostitúciót műveli az a prostituált, köznapi nevén k.rva. Bármilyen jó ügyre is költi az így keresett pénzt, akkor is az.


Mit csinálnék a szüleid helyében? Rohadtul szégyellném magam, hogy csak ennyi erkölcsi tartást sikerült átadnom neked.

2020. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
Csináljad, mindenki úgy tolja el az életét ahogy akarja. Rdméljük, Téged is meggyógyít majd valaki a hpv-ből, nemi herpeszből...
2020. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, full retardált vagy? Az egyik percben még nem rólad szól a kérdés, aztán már igen.

Én szégyellném, ha a lányom k.urva lenne. Ha tényleg segíteni akarna, lehetne önkéntes is, pl gyerekotthonokban, Tanodákban. Mert attól a pár tízezer Forinttól sem fog meggyógyulni a rákos kisgyerek, amit összek.urválkodik. Igazból sajnálnám a lányomat, hogy olyan sötét, hogy csak ez a módja jut eszébe a segítségnek.

Én nem vagyok irigy erre a mérhetelen jóságra, direkt segítő szakmát tanultam, így főállásban tudok hátrányos helyzetű gyerekekkel foglalkozni, és amilyen kevés fizut kapok ezért, a munkámat akár adománynak is tekinthetik, mivel multiknál a többszörösét megkereshetném ennek.

2020. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
Jajj, és ehhez pont neked kell qrvának állni? Te totál hülye vagy.
2020. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 A kérdező kommentje:

Nektek kéne inkább eldönteni, hogy kiről szól a kérdés, mert korábban még minden második válasz arról szólt, hogy én csak kitaláltam a történetet. Ez egyáltalán nincs összhangban azzal, amit most állítotok; hogy egy k.rva vagyok, akire igazak a kérdésben leírt dolgok.


Az, hogy k.rva vagyok-e pusztán terminológiai kérdés, nem derül ki belőle, hogy elítélendő-e ily módon k.rvának lenni.

2020. dec. 29. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!