Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korig normális és...

Hány éves korig normális és elfogadható, hogy a szülő tudja a gyerek jelszavát a közösségi oldalaihoz?

Figyelt kérdés
És mondjuk ott el is olvassa az üzeneteket, hogy kivel beszél, nem csak azt figyeli, hogy van-e valami gyanús.
2020. dec. 7. 11:24
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
94%

#19

Basszus, ez azért nagyon durva. Még az elsőt meg is értettem, hogy egy nyílvános helyre leszervezi a talit, mert azt nagyon jól tette hogy nem egy eldugott helyen találkozik egy idegennel. Én is így szoktam a biztonság kedvéért szervezni az első pár találkozót hiába vagyok egy megtermett kicsit idősebb fiú, de a bajt soha nem lehet tudni.

De aki este találkozik egy idegennel, az mit gondolt??

De az utolsó vitt mindent. Mikor egy tényleg ilyen gyerekrablós furgonnal megáll a ház előtt és a lány be is ül a furgonba. Nem is értem...

2020. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
13%
Ha lány, akár 16 évig is, a zaklatók miatt. Ha fiú szerintem 13.
2020. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
98%
Fiúkra ugyanúgy vadásznak a perverzek..
2020. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
3%
De kevesebb
2020. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk az en gyerekemnek biztos nem lesz facebookja 10 evesen.. Neha latok olyat, hogy mar kisbabaknak csinalnak. Nem tudom hol hagyhattak el az eszuket.😀 Szoval nekem sose fog kelleni a jelszava, hisz addig amig nem eleg erett a kozossegi oldalakhoz, egyertelmuen nem lesz neki. Utana meg nem tartozik ram a levelezese.

(Egy kislany anyukaja)

2020. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
30%

25!


Szép elképzelés. Azt tudod, hogy a gyerekek az iskolában informatika oran simán csinálnak maguknak a szülők engedélye nélkül ?

2020. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
40%

26

Haat, azert ez nagyban fugg a szulotol is.

Mikor en voltam tini (nem is olyan reg) meg myvip volt, sose titkoltam anyukam elol, sot egyeb ballepeseket se, mondjuk, hogy kiprobaltam a cigit. Vagy azt se, hohy elvesztettem a szuzessegem stb.

Reg elcseszett neveles az, ahol a gyerek titokba facebookot csinal maganak. Ha pedig elmondja, hogy igen anya ezt csinaltam, leulunk beszelni, es megerti miert veszelyes ez meg neki. (Egyebkent pontosan az ilyenek miatt, nem 25fos allami sulikba fog jarni, ahol informatika oran facebookot csinalnak.😀 Nem, nem vagyok gazdag, de ne haragudj milyen suli az, ahol oran facebookot csinalnak a tanulok.)

Aztan le lehet pontozni semmi baj, de en legalabb fixen nem fogok sirni, hogy a 8 eves gyerekem facebookozgat, vagy barmi.😀

2020. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
66%

27!


Mert magániskolában nem csinál facebookot... Amúgy meg nyilván nem órái tananyag, hanem szabadfoglalkozási idoben csinálja. Ha meg nem az oran, akkor majd a könyvtárban, vagy a barát, barátnő telefonján.

2020. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
44%

Semmilyen korban nem jogos.

Én emlékszem, hogy mikor általános iskola felső osztályosok voltunk, akkor volt egy messenger csoportunk. Az egyik osztálytársam állandóan megnyitva hagyta a facebookját a családi gépen, amiről az anyja is facebookozott, és egyszer lecsesztek minket a tanárok, hogy mi milyen csúnyán beszélünk. Tudta mindenki, hogy az ő anyja volt, akármennyire is mondta hogy nem, mert sokszor voltunk náluk többen is, és láttuk, hogy az anyja simán megnézi a facebookját.

Egy tininek nagyon kell a magánszféra, és ebbe beletartozik a barátokkal való online beszélgetés is.

2020. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%

29 Mondjuk nem mindegy, hogy a tini 18 eves, vagy 12!:D


28

Egy magansuliba tala odafigyelnek ra, es nem engedik facebookozgatni, ha mar ezek szerint egy atlag suliba ilyeneket csinalnak.

Arra nem reagalok, hogy baratno telefonjan csinal, hisz mar leirtam, ha leszarod a neveleset persze, hogy fog, ha odafigyelsz ra, meg nem az lesz az elfoglaltsaga egy szunetben 8evesen mikor meg homokot kene enni, hogy nagylanyosan facebookozgat. Sajnalom ha nalatok ez igy van, oda kellett volna figyelni...

2020. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!