Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen elfogadhatatlan,...

Miért ilyen elfogadhatatlan, hogy a barátaim nagyrésze fiú? Tényleg ekkora baj? Normális, hogy anya így ki van akadva? 13L

Figyelt kérdés

Nem jövök ki jól a lányok többségével,kétszínűek,elviselhetetlenek és kibeszélnek.

Össz vissz van 3 lány akivel kijövök,meg 2 akit nem utálok,a barátaim nagyrésze fiú.Anya meg azon van kiakadva,hogy mit pasizok.Pedig barátok csak,a legjobb barátom is fiú,azzal meg szerinte járok...

Szerintetek normális anya hozzáállása?13L


2015. dec. 26. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Én is így vagyok vele, csak az én anyámat nem zavarja.
2015. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Igen normális. A lányok között nem vagy senki, észre se vesznek, ezert inkább fiúkkal vagy akik neked akarnak tetszeni. Te pedig bármit megteszel ezért, csak később nem lesz elég a jelenléted és a szép mosoly. Anyukád meg nyilván nem szeretné hogy prosti karrierbe kezdj.
2015. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Kettes de hulye vagy.... kerdezo hat attol fugg miert... en pl vilag eletemben real erdeklodesu voltam. Mar az ovis szulinapomra is csak fiukat hivtam meg :) anyam idobkent kiakadt. Mikor vegul ferjhezmentem es lett ket unokaja akkor nyugodott meg. Persze a fiubarataim eskuvojen is jartam mint vendeg. A szakmam se tul csajos. Sose voltam nok kozott szinte. Szal eselyem se lett volna lanybaratokat gyujteni. Evvan. Van ilyen. Anyukad valszeg csak felt.
2015. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Van kb. 3 ilyen barátnőm nekem is, 1-2 lány barátjuk van csak, de jobban kijönnek a fiúkkal. Az ő anyukájukat nem zavarja. Sőt az egyiküknek meg is engedi az anyukája, hogy a legjobb fiúbarátja ott aludjon és nem történt köztük semmi és a ő a legjobb fiúhaverja már 11 éve. Azt mondják, hogy nincs barátság fiú és lány között, de ők az élő példa arra, hogy van. :) Az a baj, hogy külső szemlélő számára ez kissé r****cos viselkedés, azért néznek rossz szemmel ezekre a lányokra, akik inkább fiúkkal barátkoznak, mert azt gondolják, hogy nem csak barátkozni akarsz velük, ha érted mire gondolok... Talán anyukád is így látja, nem tudom.
2015. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es már bocs,de a lányok közt nem is akarok senki lenni.Nincs gusztusom agyonnsminkelt,bekébzelt libákkal lógni.Nem akarok olyan lenni,nekem jobban tetszik a a rövid haj,bő póló,fiús pulcsi,mint a túlsminkelt szupipink pletyimetyi megjátszása.
2015. dec. 26. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Anyádnak egyrészt semmi köze ahhoz, hogy kik a barátaid, addig a pontig, amíg nem kezdesz el galeribe keveredni, másrészt ha neked a fiúk jönnek be havernak, akkor anyukával is gondok vannak, nem is kicsi.

(A barátságok alapja nőnél majdnem mindig az anya, férfinál az apa.)


És az is lehet, hogy te értelmes kislány vagy, nem egy butuska liba. Nem csoda, ha fiúkkal haverkodsz.

2015. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!