Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hova mehetnék, kiraktak a...

Hova mehetnék, kiraktak a szüleim?

Figyelt kérdés

18 éven keresztűl tűrtem, a veréseket, a megaláztatást, mindíg ilyeneket vágtak a fejemhez a szüleim hogy belőlem sose lesz semmi, nekem sose lesz annyi pénzem mint nekik.

Ma volt az a nap amikor apám haza jött és meg akart verni a semmiért, azt mondta nincs szükségük rám, eleget szenvedtek ők velem, szedjem a cuccaim és menjek amerre látok, és ez végleges.

Mit tegyek nagyon félek



2020. júl. 8. 13:22
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
48%
#50 Azt írja. Ki kérte magának, a jogtalanak gondolt támadásokat.
2020. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
48%
Ja, persze, az előbb még ki akartak dobni otthonról fel is út le is út, az előbb még fel akartad kötni magad, most meg hirtelen jóságos lett a fater meg muter és adtak még egy hónapot? Azért ez...
2020. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
@51, és ez így hihető?
2020. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtam. De családokban vannak veszekedések. Főleg ha egyik tag nagy kamasz.
2020. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom a kerdezo volt e de ilyen szep uzenetet kaptam tole:

"Te mekkora büdös, hazug gyökér vagy. Egy selejt. Egy gané."

Ha a csunya szavakat nem engedi a rendszer, akkor majd valahogy kiixelem.

Az erdekes, hogy en azt irtm a valaszomban, hogy akit en simerek es ilyeneket irkalt (hogy megoli magat) az drogos volt es hazudott es kocka is volt szegenyke. Ez nem hazugsag. Utana meg folytattam, mit tehetne a kerdezo es korrektet irtam.

Eleg sok beteg lelku van itt font.


Fel eve egy olyan kerdesem letiltatta valaki, ami sajnos szemelyesen velem tortent es nagyon durva eset volt. Persze segitseget nem kaptam, mert a valaszokat nem tudtam elolvasni mert leszedtek ugye a kerdest mert valaki magara vette azt is.

2020. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Ha nem mész ki a szobából, ugyan, hogyan dolgozol???
2020. júl. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
63%
na mi történt azóta?
2021. júl. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!