Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hova mehetnék, kiraktak a...

Hova mehetnék, kiraktak a szüleim?

Figyelt kérdés

18 éven keresztűl tűrtem, a veréseket, a megaláztatást, mindíg ilyeneket vágtak a fejemhez a szüleim hogy belőlem sose lesz semmi, nekem sose lesz annyi pénzem mint nekik.

Ma volt az a nap amikor apám haza jött és meg akart verni a semmiért, azt mondta nincs szükségük rám, eleget szenvedtek ők velem, szedjem a cuccaim és menjek amerre látok, és ez végleges.

Mit tegyek nagyon félek



2020. júl. 8. 13:22
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
71%
attól még kérhet segítséget, ha mást nem, a rendőrségen alszik ma éjjel. vagy hajléktalanszállón. egy 18 évest csak nem löknek az utcára!!
2020. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
80%
#20 13:54 de akkor most kiraktak vagy a szobádban vagy?
2020. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
Most kell össze pakolnom minden cuccom, és ma estig el kell tünnöm innen, már a lakás kulcsom mindent elvettek tőlem
2020. júl. 8. 13:56
 24/57 anonim ***** válasza:
11%
Rossz tanuló voltál, vagy elviselhetetlen, vagy mit értenek a szüleid az alatt, hogy "szenvedtek eleget" veled...???
2020. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
88%

Nem olyan gyönyörűen jóságos és boldog a világunk, mint azt hiszed, kedves válaszoló. Lehet, hogy a filmekben meg a mesékben úgy van, hogy "jajj hát nem dobom már ki, mégiscsak a gyerekem", meg "csak 18, majdcsak magára talál, addig meg itthon ellehet". A világ sokkal kegyetlenebb, önzőbb és nyomorultabb, mint ahogy a képernyőn keresztül látni.


Mivel én már végigmentem azon, amin jelenleg a kérdező megy keresztül, ezért tudod ésszerű dolgokat írni, reálisan. Akiknek persze semmi ilyen élményük nem volt, csak a képernyőn keresztül láttak ilyeneket és akkor is egy "OSZD MEG HOGY SEGÍTHESS!4!!!4Felkiáltójel" posztokat voltak csak képesek megosztani, azok persze nyugodtan szavazzák le a válaszaimat, mert én már benne voltam ebbe...

2020. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, itt is megkérdezheted, hogy mik a lehetőségeid...


[link]

2020. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Jó tanulónak mondhatom magam, és nem vagyok elviselhetetlen szerintem, igazából ha haza jövök próbálok menekülni itthonról, találkozni barátokkal,barátnőmmel, vagy ha ez nem, akkor ki sem lépek a szobámból, sokszor még enni sem...
2020. júl. 8. 14:01
 28/57 anonim ***** válasza:
85%

Egy ötlet: Ahelyett, hogy itt válaszolgatsz nekünk, írj pár barátodnak vagy közeli ismerősödnek, hogy ez történt és tudnának-e segíteni.

"Nem akarok mások terhére lenni"? Baromság. Ha nem akarnál, nem is tetted volna ki a kérdést, hogy mások foglalkozzanak veled. Mennyiben lenne ez más?

Ha nem vagy képes elismerni hogy segítségre van szükséged, és nem vagy képes segítséget kérni, elfogadni azt, akkor így jártál.


Írj egy közeli ismerősödnek hogy tud-e segíteni, rakd félre a büszkeséged. Istenem...

2020. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
70%

Nincs valami rokon?

Ha nincs,a 10-es válaszoló belinkelt egy szociális intézetet,menj be oda.

2020. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
86%
Na ez durva. Akkor fogd,magad és menj be a legközelebbi rendőrkapitányságra. Így senkit sem lehet utcára tenni,hogy most akkor fogd magad pakolj és menj el! Oda vagy bejelentve és mivel életvitelszerűen élsz ott nem tehetnek így ki! Menj be szépen,mondd el mi történt. Fognak intézkedni.
2020. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!