21 évesen havi 250. 000?

Figyelt kérdés

Tiszteletem!


Egyetemista lányomnak egy éve ahelyett ,hogy mi vegyünk meg neki dolgokat (elektronika,autójába szervíz,gázolaj stb, arra gondoltunk nejemmel hogy inkább adunk neki egy fix összeget, tanuljon meg gazdálkodni.


250 .000 forint Magyarországi átlagban soknak számít?

Győrött élünk.

Én fele ennyit kaptam az ő korába, de akkor más idők voltak.

Kérlek ne írjatok rosszindulatú válaszokat


Köszönöm


2020. máj. 3. 12:54
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Igen, most láttam, hogy bármilyen ilyen kérdés van ahol egy szülő szereti a gyermekét és ad neki havonta egy kis pénzt vagy kamuznak vagy átkozódnak.

Gratulálok.

Ne is írjatok akkor, már megkaptam a válaszaimat.

2020. máj. 3. 15:56
 32/49 A kérdező kommentje:

Ebben a rövid életben az a jó (az átlag magyarok szerint), ha egy gyerek szenved, és nem kap soha semmit.

Dolgozzon meg magának...

Tanulja meg a pénz értékét!

Attól, hogy kiküldöm Botswana-ba egy bányába havi 50.000-ért és megtanulja úgymond a pénz értékét, az büdös életben nem fogja ezt kiheverni, vagy felhasználni, ha ő neki már biztosított a jövője ,legalábbis anyagilag

2020. máj. 3. 15:58
 33/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem havi 250.000 úgy, hogy rezsit és kaját is kap tőletek és nálatok lakik, aránytalanul sok. Az a baj, hogy nem biztos, hogy amikor majd el tud helyezkedni, akkor lesz olyan kezdő fizetése, hogy a különélést, saját lakás törlesztőjét/bérét + rezsit + kaját ki tudja fizetni, és még maradjon 250.000 Ft-ja egyébre, ez pedig azt jelentené, hogy durva életszínvonal-eséssel járna ez neki. Én kevesebbet adnék, minimum egy százassal kevesebbet.
2020. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
92%
Nebsszmár! Akkor basszus, az nem is szereti a gyerekét, aki nem tud neki havonta kicsengetni egy jó fizut a semmire. Sose gondoltam volna.
2020. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
88%
A gyerekedet senki nem küldte bányába. Ha megteheted hozd le neki a csillagos eget. Ettől még amit kapna, messze meghaladja az átlagot.
2020. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, szerinted beveszi itt valaki hogy lazán kicsengetsz zsebpénznek többet mint egy havi átlag kereset?Csak nem Viktornak hívnak? Esetleg Mészáros Lőrincnek? Hány milliós bevételed van hogy ez egyáltalán felmerül?
2020. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
60%
Ha szerinted ez az összeg a megfelelő, akkor ennyit adj. A te dolgod. Kérdést teljesen értelmetlen volt feltennjj róla.
2020. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
82%
Egy átlagos család nem tud ennyit adni, csak ha nyomorogni fognak! Biztos, hogy nem vagy felnőtt.
2020. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Csak Mészáros meg Viktor keres jól Magyarországon - mondta egy válaszoló.


Ez sokkal több az átlagnál - nem vagy felnőtt -egy másik.


-Szerintem adj neki ennyit, ha tudsz. - Na itt a pont, nem tudom hanyadik válaszolónál.


Ezzel le is zártam ezt a kérdést, minden jót nektek.

2020. máj. 3. 16:21
 40/49 anonim ***** válasza:
84%
Naná hogy nem válaszolsz. Bár mindegy, egyértelmű hogy egy ábrándozó hülyegyerek vagy, aki a semmiért negyed milliót szeretne a zsebébe.
2020. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!