21 évesen havi 250. 000?

Figyelt kérdés

Tiszteletem!


Egyetemista lányomnak egy éve ahelyett ,hogy mi vegyünk meg neki dolgokat (elektronika,autójába szervíz,gázolaj stb, arra gondoltunk nejemmel hogy inkább adunk neki egy fix összeget, tanuljon meg gazdálkodni.


250 .000 forint Magyarországi átlagban soknak számít?

Győrött élünk.

Én fele ennyit kaptam az ő korába, de akkor más idők voltak.

Kérlek ne írjatok rosszindulatú válaszokat


Köszönöm


2020. máj. 3. 12:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Készült erre vmifajta kalkuláció, mire lesz szüksége? Mi alapján döntöttél, kedves Kérdező, a 250K mellett?
2020. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
8%
Attól függ hol egyetemista? Ha Pesten akkor ez elég karcsú.
2020. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
16%

Nem, nem sok. Pláne ha egy hétre kapja.


Amúgy te magad nem tudod kiokoskodni? Nem dolgozol, hogy nem tudod mennyi pl az atlagber?

2020. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%
Milyen időközönként adtok neki pénzt? Amúgy 250000 bőven elég ahhoz, hogy egy embert eltartson, talán még kicsit sok is, szerintem jelenleg fizetést tekintve átlagot jelent.
2020. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
89%
Ha veletek lakik sok is, ha egyedul el Budapesten koliban vagy tobbed magaval egyutt alberletben budapesten akkor is eleg kell legyen. Ha egyedul berel alberletet Budapesten akkor lehet h szukos, a ti anyagi helyzetetket mi honnan tuduk megitelni?
2020. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom eldönteni, sajnáljalak, mert fogalmad nincs a való életről; vagy sajnáljalak, mert az egyetlen szórakozásod a gyk -n trollkodni. De a kettőből az egyik áll.
2020. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Annyi adsz, amennyire telik. Ez egy átlag fölötti fizetés, amiből lakás, rezsi, étel minden fenntartható. Az a kérdés, hogy mik az igények, lehet sok, és nagyon kevés is.
2020. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

- A lányunk velünk él Győrtől nem messze(35 km-re) a mi házunkban.

Rezsi stb mi fizetjük.

Nálunk is eszik ,erre nem szeretnénk ,hogy beszáljon anyagilag.


Amire neki lenne ez a pénz:

Havonta gázolaját kéne állja, Győrbe jár egyetemre (kb havonta 25-30.000 forint maximum

Ha valamikor elromlik a 2 éves autóján valami, akkor azt csináltassa meg magának, erre természetesen havonta kell félretegyen pénzt.

-Ha szórakozni akar arra nem adunk neki pénzt, kisebb korában sem kapott bulikra, az ösztöndíjából állta.

-Ha szeretne laptopot azt is ebből kéne kispórolja.


Van egy bátyja (31 éves, külföldön él, őt nem kell támogassuk)

2020. máj. 3. 13:07
 9/49 anonim ***** válasza:
91%

Aki megteheti, hogy ennyit adjon havi szinten a gyereknek, annak elég okosnak kellene lennie ahhoz is, hogy lássa a realitását.

De te nyilván nem.

Mert csak provokálsz itt, semmi több.

2020. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
93%
Feleennyit kaptál az ő korában?? Mennyi idős vagy??? Én 44 vagyok, szóval lehetne kb ennyi idős lányom, örültem volna, ha jut akkor 125ezer ft, nekem ösztöndíj volt, és diákmunkák.
2020. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!