21 évesen havi 250. 000?

Figyelt kérdés

Tiszteletem!


Egyetemista lányomnak egy éve ahelyett ,hogy mi vegyünk meg neki dolgokat (elektronika,autójába szervíz,gázolaj stb, arra gondoltunk nejemmel hogy inkább adunk neki egy fix összeget, tanuljon meg gazdálkodni.


250 .000 forint Magyarországi átlagban soknak számít?

Győrött élünk.

Én fele ennyit kaptam az ő korába, de akkor más idők voltak.

Kérlek ne írjatok rosszindulatú válaszokat


Köszönöm


2020. máj. 3. 12:54
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
83%

Kamu! Te a lány vagy.

Persze, majd jóval átlag felett kereső középkorú szülő majd itt fogja kérdezgetni, hogy mennyi zsebpénzt adjon, ráadásul egy olyan oldalon, ahol a 90% a gyereke lehetne.

2020. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy adjak-e mert mindenképpen meg fogja kapni

Azt kérdeztem, hogy soknak számít-e átlagban.

És aki azt írta, hogy 168ezer az átlag, annak írom, hogy lehet hogy egy Békés megyei faluban annyi, itt ahol mi élünk nem .

Nem mindenki beosztott.

2020. máj. 3. 13:51
 23/49 anonim ***** válasza:
93%

Feladom. Az egész bejegyzésemet azzal kezdtem, hogy leírtam, mit jelent a „medián”, nehogy összekeverd az átlaggal. De te vagy olyan hülye, hogy mégis elkezdesz átlagozni... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️


Adj neki havi fél millát, leszarom! Csak ne gyere ide rinyálni, hogy milyen szakadék nagyképű p🤭csa lett a lányod!

2020. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
89%
Nem unod a hazudozást, kérdező? Mert engem fáraszt a kamud...
2020. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
95%

Ebből a pénzből nem tanul meg gazdálkodni. Teljes ellátást kap; havi 50-ből megvan a kocsija. 200-ból bőven telik szórakozásra, ruhákra, személyes igényekre.

Magyarországi átlagot kérdeztél, az átlag ebből lakást, életet tart fenn.

2020. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
94%
Az jó ötlet, hogy megtanuljon gazdálkodni a pénzzel, de ez az összeg túl sok. Ezt inkább elherdálni könnyű, mint beosztani. Még 100 ezer is sok a körülményeket tekintve. Én 7 éve vegeztem, örültem, ha 10 ezer ft zsebpénz jutott, de általában annyi sem. Diákmunkáztam. Szerintem egy havi 50 ezer elég lenne neki.
2020. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
96%

"250.000 forint Magyarországi átlagban soknak számít?"


Igen. Őszintén szólva, nem értem, hogy egy huszonéves egyetemista mire fel kapna ennyi zsebpénzt. Ezzel nem gazdálkodni fog megtanulni, hanem ahhoz fog hozzászokni, hogy a feleségeddel toljátok alá a pénzt.



Off: Amúgy én sem hiszem, hogy te a szülő lennél, de mindegy.

2020. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, már akik normális hangnemben írtak.


az, hogy mit hiszel az engem hidegen hagy, csak normálisan fejezd ki magad.

2020. máj. 3. 14:44
 29/49 anonim ***** válasza:
95%

Azért szemetek vagytok, akik itt kamut kiálltotok. Kérdezőnk idejön csillogó szemekkel, ártatlan szűzi lélekkel, hogy feltegyen egy kérdést, miszerint valaki zsebpénzként olyan összeget kap havonta, mire Magyarország 80%-a a nyálát csorgatja, és arról értekezne veletek, hogy most ez sok vagy kevés... és ti még képesek vagytok, itt kamut kiálltani...

Én elhiszem, hogy a kérdező átkómázta az elmúlt 20 évet, vagy most tért vissza az UFÓ-k fogságából, akik 2000-ben elrabolták mint középiskolást, ezért fogalma sincs, hogy mi a mennyi itt ma 2020-ban Európa közepén. Én elhiszem.


Ha csak vagizni akartál,kérdező oké, elismerően csettintettünk, hogy ezt megteheted, 250 ezer, de jó lett volna nekünk anno, meg de jó lenne ma is. Ha meg trollkodni jöttél, akkor is oké, volt itt felháborodás, válaszdömping dögivel. Szóval béke, kicsi trollunk.

2020. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
89%
Annyira elvarázsoltál ezzel a 250 ezres apanázzsal, hogy 2szer is rosszul írtam le a kiáltani szót Sorry.
2020. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!