Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt állandóan...

Miért csinálja ezt állandóan az anyám? Teljesen kikészít idegileg.

Figyelt kérdés
Államvizsga előtt állok, de folyamatosan dobálja rám a hülyeségeit. Bánt a párkapcsolatom miatt, sajnáltatja magát. Tegnap nekem esett, hogy miért nincs kitakarítva a ház. Egyszerűen nem bírja felfogni, hogy tanulnom kell. Mikor ezt megmondom neki, akkor jol fel is idegesitem magam,aztán odafigyelni sem tudok.
2019. dec. 30. 07:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%

mert keznel vagy

ulj be egy konyvtarba, ha tanulni akarsz

2019. dec. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
20%
Ha kérdéseket kiírkálni van időd, akkor igazán nem nagy dolog a kezedbe venni a porszívót meg a felmosót.
2019. dec. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Utolso! Ennyi erovel, ha orditani tud az anyja, neki sem nagy dunszt. Nem azert szulsz gyereket, hogy mindent megcsinaljon helyetted.
2019. dec. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Képzeld van időm, mert már hajnali 5kor ordított rám, hogy milyen hálátlan vagyok, meg ő elköltözik itthonról, meg fenyegetőzik. Képzeld el, ilyen állapotban még én sem tudok tanulni.
2019. dec. 30. 07:23
 5/28 anonim ***** válasza:
26%
Felteszem karácsony előtt anyád kitakarított, megfőzte a karácsonyi menüt, te meg akkor is max zabálni mentél ki a szobádból, mert "tanulsz". Annyira unom már ezen az oldalon a hisztiző fiatal felnőtteket, akik panaszkodni, ide írsogálni tudnak, arra van idejük, de hogy elmosogassanak, vagy felporszívózzák a tűleveleket, az persze derogál. Semmivel sem tart tovább, mint belépni ide és idehányni a panaszáradatot. Anyád is boldogabb lenne és nem kezdeme nekiállni 5-kor ordibálni.
2019. dec. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ha tudni szeretnéd, akkor elmondom, hogy egész karácsonykor és karácsony előtt állandóan segítettem neki, főztem, takarítottam, ide-oda hurcoltam. Most, hogy leteltek az ünnepek, gondoltam hogy végre, nekiállhatok készülni. De nem hagy, hanem állandóan szólítgat, csesztet hogy most miért nem csinálom. Nem azért küzdöttem ennyi éven át, hogy a fináléban az ő hisztijeit hallgassam. Szerinted én vagyok az, aki túlreagálja?
2019. dec. 30. 07:42
 7/28 A kérdező kommentje:
Mellesleg azért jött be 5 órakor a szobámba, hogy minek égetem a villanyt, miközben tanultam. Hogy én kisemmizem és nappal tanuljak.
2019. dec. 30. 07:47
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Édes istenem, kisemmized. Igazi idióta az anyád. De ezt nyilván tapasztaltad már 20 év alatt. Mit tudunk még segíteni? Vagy küldd el a fenébe, vagy menj el a könyvtárba tanulni vagy takaríts ki.
2019. dec. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%
Még mindig otthon vagy, ahelyett, hogy elmennél tanulni máshova...
2019. dec. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
27%
Ha annyit kell tanulni, hogy nem fér bele a takarítás, valamit nagyon rosszul csinálsz.
2019. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!