Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők elszoktak gondolkozni...

A szülők elszoktak gondolkozni h milett volna ha nem csinálnak gyereket?

Figyelt kérdés

Én 29 f vagyok. És sokszor elgondolkozok rajta ha anyám nem csinál gyereket. És nem kényszerít bele ebbe az etbe nem lenne e mindenkinek jobb? Szerintem jobb lenne!

,Felmondtam a munkahelyenen megint. Kint dolgoztam de magyar cégnek. De olyanok mint az állatok. Nem bírom elviselni csak ha letompitom az agyam de hosszú távoz azse megoldás.. És vagy magamba vagy a környezetmbe teszek kárt... Most ittholvagyok és zavarvatnak dolgozni. Most azért csinál valaki gyereket h kínozza?

Több Éva azon vagyok h a halál is jobb ennél.. De mikor valaki gyere csinál nem éri fel ésszel milesz?

Hanem végképp az ő nyomorúlt valóságát akarja tovább adni? Jobb lett volna tehetősebb családba születni mert így mindenért kinlódni kell. Meg annyi stresszér h nem ér annyit az egész... De mindenképp vissza akarnak rakni a mókuskerébe hagy szenvedjen míg...

S jobb lett volna ha nem csinál gyereket neki is nekem is. De sokember szerintem nem tudja mit csinál h miatta másnak mennyit kell szenvedni....



2019. okt. 30. 11:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Minden nap ezen gondolkozom.
2019. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Savlekotő ***** válasza:
14%
A gyerekek érdekében sokan csinálhattak volna kis sámlit.. Főleg ahol anyuka miatt a pasik agyi szakadékok lesznek..
2019. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező, neked most tulajdonképpen az a bajod az élettel, hogy dolgozni kell? Ezért hibáztatod a szüleidet? Ők lehetőséget adtak neked az életre, ami a legdrágább kincs a világon. Hogy melyik ember hogy tud élni a lehetőséggel, az már csak rajta áll! Egészséges vagy? Ha igen, nincs semmi baj. Menj, dolgozz, csináld azt amit szeretsz ( hogy van-e ahhoz tehetséged, képzettséged, az megint rajtad áll), próbálj meg alkalmazkodni az embertársaidhoz. Hiszen mindannyian ezt tesszük. Tanulj, akkor jobbak lesznek a kondícióid, több lesz a lehetőséged. De ez csakis és csakis a te szorgalmadon múlik.

A szüleidnek pedig ( ha nem bántanak és szeretnek), köszönd meg, hogy élsz.

2019. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ugye.. Én már néha azt érzem bekatanok vagy pont ki.. Mert ami a világban folyik nem normális. Amiket én is átéltem nem lenne szabad senkinek. Az embereknél néha az állatok is jobbak bizonyos téren..
2019. okt. 30. 12:06
 15/27 A kérdező kommentje:
Most mindenr van nézetem de ami a világban megy nem jó sem nem célravezető senkinek..
2019. okt. 30. 12:07
 16/27 A kérdező kommentje:

Most kiskortól úgy neveltek ahogy gondolták nem úgy ahogy kellett volna balkezes is voltam még érzékeny... S szociopata lettem s ők csodálkoznak..

De most komolyan nem egyszerűbb lenne nem lenni? Ez egy ősi kérdés...

Vágy azért szenvedünk h a, ásvilágon jobb legyen ez a karma??

Vagy nincslényege az egésznek?

2019. okt. 30. 12:16
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egészséges a szemem rossz a fülem túl jó és nem írom a stresszt. A stresszt nagyon nem h hiába keresek jól ha megkeseseríti az egészet......
2019. okt. 30. 12:25
 18/27 anonim ***** válasza:
83%

"Most kiskortól úgy neveltek,ahogy gondolták,nem úgy,ahogy kellett volna."

Miért? Szerinted hogy neveltek és hogy kellett volna?

Az meg,hogy balkezes vagy,mit számít?

Képzeld,én is,és semmi hátrányom nem származott belőle.

Hogy van-e az életnek értelme? Persze,de hogy mi,az csak rajtad áll,mint ahogy az is,mit hozol ki belőle. 29 évesen meg pláne rajtad áll. Nehogy már a szüleidet hibáztasd azért,mert nem tudsz vagy akarsz az életeddel mit kezdeni.

Párkeresés,munkakeresés,önálló élet megkezdése? Sokan így csinálják😃.

2019. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Páran itt kicsit sokszor látták a Donnie Darko-t. Tényleg jó film, az egyik kedvencem, de akkor is.

Sokat szenvedtetek? Tudod mit mondott a nagyapám? Ha mindenki kitenné a kapuba a keresztjét nem biztos, hogy bármelyikkel cserélnél. Ne higgyétek, hogy másnak könnyű.

Az a baj, hogy azt hiszitek, hogy a napfény és csillogás, a tengerpart meg a menő kocsi csak úgy jár és ha nincs meg akkor már megy a picsogás, hogy nem éri meg. Szar az élet? azért mert azzá tetted. Csinálj belőle jobbat ha elégedetlen vagy. Nem akarsz dolgozni? Nem akarsz tenni érte akkor mire vársz? Jézus Krisztusra, hogy majd bort fakaszt a falból? Vagy az idegenekre, hogy megoldják az életed? Vagy a Batman-re hogy utal pár millát a számládra aztán majd Hawaii lesz meg dőzs? Hát nem lesz. Az lesz amit megteremtesz magadnak. Semmi más.

2019. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
98%
Keress egy pszichológust, ő tud segíteni, hogy szebbnek lásd az életet. Hogy meglásd benne a jót is, és elviselhetőbb legyen. És hogy találd meg, hogyan tehetnéd még szebbé te magad is, hogy legyen valami cél, amiért érdemes élni. Mert van. Csak még nem találtad meg.
2019. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!