Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért illetnek a családtagjaim...

Miért illetnek a családtagjaim olyan becenevekkel amelyek a súlyomra céloz?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagy 153 cm,52 kg. Ilyen becenevekkel szolitanak (szerintem csufolodnak,nm mindig de idegesit):ducikám,húsim,dömdöd

2016. aug. 5. 13:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Azért becéznek így, mert kövérnek látnak, bár a BMI indexed szerint ez átlagos, mégis érdemes lenne sportolnod, hogy formásabb legyél. Ezen csak te tudsz változtatni, nyilván azért is veszed magadra, mert legbelül magad is érzed, hogy igazuk van. Nekem kb. 13 évesen a keresztanyám mondta azt, hogy olyan nagy a hasam, hogy nyáron nem kell majd úszógumi és akkora a fenekem, hogy majd fenntart a vízen. Mivel sosem voltam kövér (vissza is kerestem épp most az eü. törzslapomban: 159 cm és 49 kg voltam) én ezt nem vettem magamra, csupán nagyon rosszul esett, hogy akit szeretek az miért piszkál, hisz piszkálásnak vettem.

Szerintem mond meg nekik, hogy van normál keresztneved, ha továbbra is így szólítanak, akkor találj ki te is rájuk valami sértő nevet: pl.ha vörös a haja hívd répának vagy van rajta pár pattanás akkor pöttyös labdának és egy idő után leállnak vele.

2016. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!