Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért illetnek a családtagjaim...

Miért illetnek a családtagjaim olyan becenevekkel amelyek a súlyomra céloz?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagy 153 cm,52 kg. Ilyen becenevekkel szolitanak (szerintem csufolodnak,nm mindig de idegesit):ducikám,húsim,dömdöd

2016. aug. 5. 13:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Mert bunkók
2016. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
20%
Szerinted?
2016. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem vagy eszeveszetten túlsúlyos. Én 159 cm vagyok, 52 kg. Mondd meg nekik, hogy ne csinálják, mert téged ez bánt. (Anyukám húgomat is hívta "husinak", pedig ő meg vékony volt, mint egy deszka.)
2016. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
14%
Mert fogynod kéne! Vagy mozognod.12 évesen ez nagyon sok, és nagyon nem egészséges. Hozza a magasvérnyomást és a cukorbetegséget. Nem kell mindent megenni, ami az asztalon van.
2016. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
15%
Ugyan már..engem 10éves korom ota úgy hív színte mondenki hogy dagikám.ezt nem csufolásból mondják..hanem szeretettből!!
2016. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Az unokatesómat mindig nagyseggűnek hívta az okos apja. Pedig nem volt nagy a segge, csinos, vékony lány volt. De sikerült elérni, hogy anorexiás lett..
2016. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Mert szerintük vicces, és még ha hangot is adtál ennek, hogy neked rosszul esik, lecarják; meg lehetséges, hogy ők ezt ilyen kedves becézésnek hiszik, és eszükbe se jut, hogy neked ezzel fájdalmat okoznak; de amúgy meg direkt lehet is ez a céljuk; csak azért, hogy nálad "nagyobbnak", jobbnak érezzék magukat, értékesebbnek, ha valakit "lenyomnak", de lehet az is, hogy nem csak szimpla piszkálódásból, hanem azt akarják elérni, és végeredményben neked akarnak jót, hogy fogyj le picit, csak nem tudják kultúráltan a tudtodra adni, és nem tudják máshogy megközelíteni ezt a dolgot, témát, mert nincsen meg hozzá a megfelelő szóbeli eszköztáruk, hogy szebben fejezzék ki magukat és utaljanak rá; vagy pedig a megfelelő intelligenciájuk nincsen meg nekik ehhez. Avagy még az is lehet, hogy ők ilyen "energiavámpír"-félék, szóval hogy azért csinálják, hogy kapjanak tőled figyelemenergiát, mert hogyha valamivel magukra haragítanak, akkor elérik, hogy őrajtuk gondolkodj, és akkor addigis, amíg haragszol rájuk, kapják tőled az energiát, és ezért szeretik , ha rájuk gondolsz, és azt így lehet a legkönnyebben elérni, hogyha megsértenek valamivel.
2016. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
4-es.Én tudom.Hidd el.De mindig lerobban az önbizalmam mikor így hívnak..Szerintem meg nagyon is kövér vagyok :( :'(
2016. aug. 5. 13:40
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
jézusom... ez közel sem a túlsúlyos kategória... nem csoda, hogy ennyi testképzavaros fiatal lány van..
2016. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%
4-es ostoba, ne hallgass rá. Neki is jólesik, hogy cseszegethet.
2016. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!