Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért illetnek a családtagjaim...

Miért illetnek a családtagjaim olyan becenevekkel amelyek a súlyomra céloz?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagy 153 cm,52 kg. Ilyen becenevekkel szolitanak (szerintem csufolodnak,nm mindig de idegesit):ducikám,húsim,dömdöd

2016. aug. 5. 13:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező. 3#-as vagyok.

Édes istenem, ne hidd el, hogy kövér vagy. Ha sportolsz, az lehet, hogy izom rajtad! (Teniszezem már évek óta, rajtam a "túlsúly" izom.) A barátom szereti, hogy nem 40 kiló vagyok. Elég, ha annak tetszel, aki fontos neked.

Meg amúgy is, el ne kezdj fogyókúrázni most, növésben vagy, bőven elég, ha egészségesebben eszel és sportolsz. Minden rendben lesz, ne görcsölj rá.

(Hozzátenném, tiniként testképzavaros voltam. Te ne legyél az. Úgy vagy szép, ahogy vagy.)



Szólj a családodnak, hogy fejezzék be!

2016. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
8-as.De én télyeg kövér vagyok.Amúgy ök inkább szeretetböl mondják de nekem ez rosszul esik.
2016. aug. 5. 14:15
 13/31 A kérdező kommentje:
Kérleg segítsetek mit mondjak és hogy hogy bánt ha így "becézgettnek.Már 1-2 hete vágdosom is magam.Szóval.mit csináljak?....
2016. aug. 5. 18:35
 14/31 anonim ***** válasza:
96%
Mert p*raszt b*nkók.
2016. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
96%
Ezt senki nem szeretetből mondja.
2016. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%
Szólj vissza, hogy na mi van , pálcika? De először szép szóval próbálnám velük megértettni. Mondjad meg, hogy rosszul esik, ha így neveznek, vagy esetleg addig ne állj velük szóba, amíg abba nem hagyják.
2016. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
87%

Rajtam mindig is volt felesleg.

Kicsinek elég duci voltam.

A családomban mindenki bántott emiatt.

Anyumon kívűl mindenki komolyan sértésnek szánta. Úgy hívtak, hogy Macika, Ducika, Pufika.

Apám előszeretettel Tehénnek.

Nem is foglalkoztatott a dolog kb. 12-13 éves koromig. Annyit dagadtoztak, hogy már kellemetlenül éreztem magam a kinézetem miatt.

12 évesen egy betegség miatt lefogytam. Ez egyfajta kezdeti lökés volt a lejtőn. Koplalni kezdtem,hogy még soványabb és még soványabb legyek.

Nagyon vékonyra lefogytam. DE még mindig dagadt disznónak éreztem magam.

Aki hájas, és egy apám szavaival élve TEHÉN. Volt, hogy célom érdekében 6 teljes napig nem ettem!! A vércukrom nem egyszer leesett. Ájulás közeli állapotba kerültem sokszor.


Azóta visszahíztam jópár kilót. Nagyjából próbálgatom elfogadni az alakom.

De már nem koplalok. Csak betegesen félek az elhízástól. Állandóan figyelem, hogy egy nap ne egyek túlságosan sokat.

Úgy érzem ez már az egész eletemet végig fogja kísérni.


Szószerint a sírás kerülgetett ahogy olvastam a kérdésed. Mintha csak a saját érzéseimről írtál volna.

Egy önbizalomhiányos 12 eves kislány akinek az életét a kilók határozzák meg a család hülyeségei miatt. :(

Mellesleg megjegyzem EGYÁLTALÁN NEM VAGY KÖVÉR!

Probalj beszelni mondjuk anyuddal. Hátha megértik, hogy ezt még JÓ SZÁNDÉKKAL SEM SZABAD.

Szurkolok neked!

16/L

2016. aug. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Utolsó:úr isten így bántak veled otthon.És tehénnek szólítottak.Sajnálom:'(.Szerinted/szerintetek sok mozgással és koplalással letudok adni 5-6 kilót?
2016. aug. 6. 08:32
 19/31 anonim válasza:
95%

Ne koplalj! Tönkreteszed az egeszseged. Tapasztalat.

Mozogj! De ne koplalj. Egyel egeszsegesebben. :)

2016. aug. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Mindenkit lehet csúfolni valamivel. Kérd meg, hogy fejezzék be, ha nem akkor hívd őket, nagyfejűnek, gülüszeműnek, nagyorrúnak, vagy akárminek, akkor majd csak rájönnek, hogy nekik se esik jól..
2016. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!