Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A testvérem felesége félrelépe...

A testvérem felesége félrelépett. Elmondjam, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

A csaj a barátai előtt azt hireszteli, hogy csak a pénzért van vele, meg hogy neki kényelmes az h ő külföldön dolgozik, mert több időt tölthet a szerelmével. A kislányukat ilyenkor a barátaira vagy a szüleikre bízza. Volt hogy a kislány betegen feküdt, míg ő meg a szeretője a Balatonon üdült 1 hetet. A tesóm erről semmit nem tud, egyszer lebukott a csaj egy másik pasival, de akkor megbocsátott neki a kicsi miatt. Akkor egy ideig minden ment, most újra.


A tesómmal a kapcsolatom nem túl fényes. Valószínűleg nem hinné el, ha eléállnék és megmondnám neki. Most azonban csinált magának facebookot. Arra gondoltam, hogy egy kamu profillal megírnám neki. Pár bizonyítékot is mellé tennék, de tuti h a csaj végig tagadná.


Még igazából attól is félek, hogy magánynymozóval vagy a rendőrséggel kinyomoztatják h én vagyok. Ilyen lehetséges? Van ilyen? Rágalmazás miatt akár ülhetek is ha az ellenkezőjét állítja a csaj.


Szerintetek??


2016. márc. 18. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%

KUSSOLJ!


Ez mindenki érdeke!

2016. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem jó vele a kapcsolatod, akkor hagynám inkább a helyedben, rosszul is kijöhetsz belőle, bár nem attól félnék, hogy bírósági ügy lesz belőle, szimplán csak a tesód nem fog hinni neked.
2016. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben azt mondanám ne avatkozz bele. Viszont ha igaz amit írtál, a gyerek elég aggasztó helyzetben van. A tesód tudta hogy már egyszer félrelépett a nő, megbocsájtott neki, ez a része a magánügyük, Inkább arra a részére kellene bizonyítékot szerezni hogy veszélyezteti a gyereket, és ez ellen kellene tenni. Bár ha a nagyszülőkre bízta a gyereket, akkor még ezt sem követte el. A gyerek betegsége aligha attól függött hogy az anyja mellette van (az már más kérdés hogy én nem nyaralgatnék mikor a gyerekem betegen fekszik otthon, hanem rohannék haza hogy mellette lehessek.)
2016. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok jóban, lehet azt hinné, hogy csak ártani akarsz. De rossz kapcsolat és rossz kapcsolat közt is van különbség. nálunk is voltak és vannak is negatív hozzáállások a családban, de azt senki senkiről nem képzeli, hogy hazudnánk egymásnak. Vannak veszekedések, de a bajban mindig kiállunk egymás mellett. Párt lehet választani másikat, de a testvér az mindig testvér marad. A kamu profilos dolgot nem javasolnám, mert ezzel te sem leszel különb, mint a hazug feleség. Vsizont mivel azt látom, hogy téged érdekel a testvéred sorsa, elmondanám valahogy, aztán döntse el, hogy elhiszi-e vagy sem. Előbb utóbb elfogja!! Ne erőszakoskodj, ne győzködd, csak említsd meg.

Én pl. nem vagyok köpőlégy, de szerintem amit a sógornőd csinál, az már eléggé gusztustalan.

2016. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A csaj neked senkid, a testvered meg a testvered.


Foleg hogy ilyen gusztustalanul csinalja.


Ha egy esetrol lett volna szo amit a csaj szegyell es kerne hogy ne mondd el, nem lesz tobbet stb, akkor meg TALAN meggondolnam hogy hallgassak, de itt nem.


Ez nem csak megcsalas, ez annal sokkal sulyosabb, ez a masik minimalis tiszteletenek totalis hianya.


Mondd meg.

2016. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
első, miért is lenne a férfi érdeke hogy egy rüfke orrba-szájba csalja? És miért is lenne a gyerek érdeke hogy az anyja elhanyagolja a kanja miatt? A hallgatás itt egyedül a nő érdeke.. ő meg nem érdemel semmit. Remélem kiderül és a kislányt is elveszik tőle.. De ha rokonokra bízza, ők nem tudják alátámasztani a mondandódat?
2016. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezen gondolkozz el: vajon jót tennél neki, ha hagynád, hogy a feleség még éveken át kihasználja?
2016. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szólnék a testvéremnek ha 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a felesége megcsalja rendszeresen.


Milyen bizonyítékaid vannak?

2016. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A rokonoknak azt mondja hogy barátnőivel ment el lánybúsúra meg búcsúbulira meg mittudoménmire. Azt tudom, hgy egyedül a saját anyjának mondta el, aki azóta kcisivel másképp néz a kicsi lányára. Ha anyánk megtudná, biztos hogy kitépné az összes haját és a gyereket is elvenné tőle addig pereskedne. A barátnői közé keveredett egy régi simerősöm, akivel nagyon jóba vagyunk, és ő mondta el, és képekkel támasztotta alá. El szeretném neki mondani, tényleg! Már olyat is hallottam, hogy részegen azt sugdolózta egy másik barátnőjének, hogy nem bánná ha balesete lenne mert akkor újra feleségül mehetne és a vagyont egyedül ő örökölné és biztos vidéki bulit csapna valahol máshol. Ezeket nem akartam elhinni először, mert baromi jó színész. Állandóan sajnáltatja magát, így vívja ki mások figyelmét. És igazából még most sem akar9m elhiinni hogy a tesóm halálát kívánja...


Annyi ellentmondásos dolog van. Pl. hogy mikor komly műtétje volt, akkor ott vlt vele végig és látszott rajta hogy ideges. Azt sem lehet mondani h a barátnői olyanok, akiknek megjátsza magát, mert egyik sem ilyen. Ő a főkolompos mindig....

2016. márc. 18. 15:24
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Látszik rajtad hogy megfordult a fejedben hogy elmondanád neki mert nem szeretnéd hogy kihasználják a testvéred.De ugye az is felmerült benned hogy "nem az én dolgom" és "tesómmal a kapcsolatom nem túl fényes" és "rosszul is kijöhetek ebből a dologból".


Szerintem:

"nem az én dolgom"

Tehát hogy nem a te dolgod az egy dolog.Akkor mégis kitől lehetne elvárni hogy megmondja az igazat és még olyan ember is legyen az illető akinek van beleszólása?Hát a tesód feleségétől.De mivel egy ilyen helyzetben kb 0,9% van arra hogy megmondja szerintem neked kell elmondani.


"tesómmal a kapcsolatom nem túl fényes"

De mivel felmerült benned a kérdés hogy meg kéne neki mondani ezért nem hiszem hogy annyira rosszba lennél vele hogy totál ne érdekeljen.Ez szerintem ebben a helyzetben lényegtelen dolog.

Beleszólsz a tesód életébe azzal hogy elmondod és utána ki is szálsz az életéből mert igazából az már nem lényeg (a te részedről) hogy elhiszi e vagy sem ez már az ő döntése.


"rosszul is kijöhetek ebből a dologból"

Lehet ez is felmerült benned.De szerintem ebben a helyzetben nem te vagy a lényeges ilyen szempontból.


Szóval egy szó mint száz szerintem MONDD MEG A TESÓDNAK AMIT TUDSZ.

De mindenképpen valamilyen bizonyítékkal állj elé mert ha csak úgy elmondod neki akkor lehet nem hiszi el és ha később odaállítassz elé bizonyítékkal már lehet meg se hallgat.


Ha elmondod neki akkor semmiképpen se ártó szándékkal tedd legyél együttérző és ne a csajjal hármadban beszéljétek meg hanem a tesóddal kettesben aztán majd ő eldönti ezek után mit csinál.


Remélem tudtam segíteni!

2016. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!