Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ma megláttam a sógornőmet...

Ma megláttam a sógornőmet amint k@. odott az út szélén. Szerintetek elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés

Nem akarok vitát, de szerintem a páromnak ezt tudnia kell.

Nem tudom miért csinálja ezt a sógornőm mikor családja is van. De ő mindig is ilyen volt.


2014. jan. 15. 21:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Mit csinált? K.rválkoott, vagy mi? Ha erre gondoltál, akkor kifejtenéd, hogy pontosan mit láttál? Csinosan felöltözve beszélgetett egy férfival, vagy le is pipantott valakit? Amúgy, akárhogy adsz elő egy ilyen történetet, a párod csak azt fogja leszűrni, hogy nem szereted a testvérét, ezért leakarod húzni előtte, hogy ő is megutálja ... Sajnos bármilyen finoman, és szépen adod elő, úgy is ezt fogja levonni ...
2014. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
én elmondanám... és kitalálnánk valamit,hogy hogy segítsünk neki, hogy abba hagyja... mert kétlem hogy unaloműzésként áll ott...
2014. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%

( Ja, mond el és tedd tönkre a családját.)


Egyáltalán nem kell tudnia errõl a párodnak, de mindegy.

Nézzd azt hogy miket tehedsz tönkre, ha elmondod neki!

2014. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Mármint azt láttad, hogy a sógornőd az út szélén szexuális szolgáltatást nyújt egy pasinak, és láttad, amint a pasi fizet érte? Ha nem ezt láttad, honnan veszed, hogy ku.rválkodott?
2014. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A 4-es számú főúton miniszoknyában flangált. A párom sejti, hogy rzzel keresi a kenyerét a nővére. Pedig annyiszor mondták már neki, hogy ne csinálja.
2014. jan. 15. 21:14
 6/33 anonim ***** válasza:
47%

Azta! A 4-es számú főúton flangált? Vagyis rohangált az aszfalton a kocsik között?

Durva a sógornőd, tényleg....

2014. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
44%
semmi közöd hozzá.
2014. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Ha sejti, akkor finoman mondd el. Ha nem hinné el, akkor mindketten elmehettek arra, hogy ő is láthassa és akkor nem lesz bonyodalom.
2014. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Jégtánc ***** válasza:
84%
Az ő élete,ő cseszi el ha akarja.Nincs beleszólásotok.Lehet hogy a férje tudja.
2014. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
De óriási botrány lesz, ha kiderül. De ez akkor sem mehet így tovább. Mi lesz, ha megölik vagy ilyesmi?
2014. jan. 15. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!