Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan könnyítsek a lelkiismer...

Hogyan könnyítsek a lelkiismeretemen? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a férjemmel!

Majdnem 2 éve hogy külföldön dolgozik, sajnos semmi látszata de nem is az a lényeg!

Eléggé a kapcsolatunk rovására ment a távollét, pedig előtte létezni sem tudtunk egymás nélkül.

Ahogy kiment nagyon rossz lett a kapcsolatunk, hiába volt skype lehetőségünk, egyáltalán nem tudtunk két emberként kommunikálni pár hónap után!Eltelt egy év hogy már kiment, én megismerkedtem egy férfivel. Fél évig volt a szeretőm. Vágytam a társaságára. Jó volt vele beszélgetni, megértő volt, meg nevetettet mind ellentéte a férjemnek, aki állandóan ott piszkált ahol tudott, mindenről be kellett számolni, és ha még szüleimmel elmentünk egy napra kirándulni az is gond volt, holott ekkor még a szeretőmnek se híre se hamva nem volt.

Sehová sem járhattam, mindenhol ellenőrzött.Facebook, ha itthon volt telefon, laptop.

A viselkedése pedig maga volt a pokol. Soha nem mosolygott rám, ami jól esett volna.

Ha haza jött szabadságra, elmentünk egy boltba a hölgyekkel kedves volt velem pedig előtte illetve utána úgy beszélt mint egy lábtörlővel.


Akadt olyan probléma hogy a testvéremmel elmentem valahová pl pénzt levenni a számláról szóval ezek ki akasztottak. Nem erre vágytam.

Végül próbáltam rá hatni hogy nem beszéltünk amikor rossz passzban volt, volt hogy finoman volt hogy nyersebben közöltem vele hogy a viselkedésével el üldöz és nem meg fog vele fogni.

Úgy ahogy jelenleg próbál változni.

A pasival pedig szakítani fogok, hisz a férjem az életem párja, és azt hiszem ez kellett ahhoz hogy rá jöjjek nagyon fontos nekem, csak abban nem vagyok biztos hogy el mondjam-e neki hisz akkor ismét kezdődik gyanúsítgatás nyilván okkal ez nem kérdés, a megalázás a csúnya beszéd/ viselkedés!

Ezt pedig nem akarom, úgy ahogy nem akarom rá dobni a lelkiismeretem, és azt hogy könnyítsek magamon és neki fájjon! Úgy érzem hogy még együtt tudunk lenni, normálisan.


2014. jan. 13. 13:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%

Majd mindjárt jön a sok nő és téged fog védeni, hogy " szegény elhanyagolt feleség" de akkor is egy riherongy vagy csak.


23F

2014. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%
Ne mondd el a férjednek, a pasit viszont hagyd ott. Így még lehet esélye a házasságotoknak.
2014. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
És most azzal áltatod magad, hogy a férjed nem ugyanezt tette ott kint?
2014. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem kérek védelmezést! Nem haragszom mén senkire a véleménye miatt! Ha fájna akkor nem kérnék itt tanácsot, és senki nem kérte hogy csaljam meg a párom, senki sem tartott a fejemhez fegyvert. Így nyugodtan jöhetnek a válaszok, a keményebbek is. Egy amit nem szeretnék hogy csúnya szavakkal is bombázzatok! Hisz normális emberek vagyunk...
2014. jan. 13. 13:57
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

Komolyan mondom olvasd el az írásodat, csendben többszőr.


Én csak egyet kérdezek tőled, akiről igy nyilatkozol mint te a férjedről, azt miért nem engeded el, hogy találjon egy nálad különb nőt, aki szeretni is fogja, nem úgy ahogy te, hanem valóságosan?


Egy bizti: egymás mellett ti nem fogtok megöregedni.

2014. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Elmondom mi lesz: Elmondod neki hogy megcsaltad, ő jobb esetben szakít veled és mindenki éli a maga kis életét tovább. Ha nem szakít veled, akkor még éltek egy-két évig egymás mellett, veszekedtek, csaljátok egymást aztán szakítotok.
2014. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

"A pasival pedig szakítani fogok, hisz a férjem az életem párja, és azt hiszem ez kellett ahhoz hogy rá jöjjek"


Tehát ezek szerint már rájöttél. Viszont akkor miért nem szakítottál már a szeretőddel? Miért csak szakítani fogsz vele?

2014. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%

Hát tudod, az én férjem kamionozik, hetente, vagy kéthetente találkoztunk csupán 4 éven keresztül. Szerencsére ez mára már változott, mert olyan munkát talált amivel minden este hazaér.


Azonban nem, soha eszem ágában sem volt mással összefeküdni azért, mert szükségem van egy kis szeretetre stb.

Szerintem hagyd el a férjedet, mert amit tettél talán egy kapcsolat tekintetében mindennél rosszabb.

Használtad a férjedet. Mármint a pénzét, amit gondolom nem dobtál úgy félre amíg nem volt itthon mint őt.

Undorítónak találom, pedig ha valaki, én tudom milyen várni valakire.

Félreértés ne essék, ajánlatot annyit kaptam időközben mint a szemét. Ha szeretek valakit, akkor nem használom ki, és nem hozom ilyen méltatlan helyzetbe. Ha nem szeretem, akkor meg nem maradok vele.

Nem bonyolultabb ez ennél, lehet jobbra balra tekerni.


Válj el tőle sűrű elnézéskérés közepette.

Azt még elárulnám, hogy hajlamos a nő a távollévő férjére rázúdítani a saját magányával kapcsolatos érzéseit. Az elhidegülésetek oka is feltehetően Te voltál. Nekik sem egyszerű távol lenni. Épp olyan nehéz, mint itthon maradni. No nem folytatom. A megcsalásra nincs mentség, és nincs az a körülmény ami indokolttá teszi. Egy alkalommal sem. Az meg minden határon túlmegy, hogy szeretőt tart az ember.

2014. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, joga van tudni az igazságot, mondd el, aztán döntsétek el ketten, hogy hogyan tovább...
2014. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

7.es!



Szerintem én is könnyebben élnék úgy ha a férjem hetente vagy kettő hetente haza jön! Sajnos ő csak 2 és fél havonta jön haza ami 10 hét!


Igazából, ezen töprengek napok óta, és azzal a pasival nem találkoztam még, hogy tisztázni tudjam magam abból a szempontból hogy befejeztük egymással.Bár lehet hogy könnyebb volna sms-ben telefonon beszélni de nyilván nem helyén való!

2014. jan. 13. 14:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!