Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ma megláttam a sógornőmet...

Ma megláttam a sógornőmet amint k@. odott az út szélén. Szerintetek elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés

Nem akarok vitát, de szerintem a páromnak ezt tudnia kell.

Nem tudom miért csinálja ezt a sógornőm mikor családja is van. De ő mindig is ilyen volt.


2014. jan. 15. 21:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
81%

Mond el a párodnak, ha már úgy is sejti. Esetleg elmegy és megnézi a saját szemével.

Hogy miért csinálja ezt a sógornőd? Esetleg ebből fizeti a számlák egy részét vagy az egészét?

2014. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
40%
19 Honnan tudod biztosra, hogy a történetben szereplő nő valóban a pasi nővére és nem esetleg az exe?:D
2014. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
28%
* nem esetleg az exe, akire a liba féltékeny mint ágyú?
2014. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha mindenfélekép akarsz valamit csinálni akkor tényleg az lenne a legjobb, hogy a sógornõddel beszélsz elõbb.

Akár ha rosszul intézed a dolgokat ilyen esetekben öngyilkosságba hajszolhatod a sógornõdet.


Amúgy semmi közöd hozzá, de te tudod.

2014. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
42%
24 Ugyan..
2014. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
30%

Szóval kedves kérdező, próbálkozni lehet, háttérben rágalmazni lehet bárkit bárkinek, csak akkor van buktád ha nem tudod bizonyitani (fotó stb.cáfolhatatlan bizonyiték),és ha szinre lép az a személy akit rágalmazol, és aljas módón próbálsz alárakni.


Volt itt egy hozzá szóló aki az illető saját szemével való meggyőződést mondta: igen jól mondta, én is szeretem a saját szemmel való meggyőződés, és a saját tapasztalást:D


:)

2014. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
86%
Véletlen arra kellene kocsikáznotok hátha akkor is kint áll és a férjed hátha meglátja a saját szemével és akkor te nem is csináltál semmi rosszat.
2014. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
87%
27 Igy van:D
2014. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
83%
Ha értelmes ember a párod, és tudod, hogy intelligensen, emberi módon fog reagálni, pl. nem bigott vallásos, nem merev erkölcscsősz, akkor mond el neki. Mégiscsak többet tud tenni a testvéréért.
2014. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem sincs közöd hozzá mit csinál.Lehet abból élnek a férje meg a stricije.felnőtt ember ha neki ez jó akkor ámen.
2014. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!