Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párotok őszintén bevallaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párotok őszintén bevallaná, hogy félrelépett, akkor megbocsátanátok neki? Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Tegnap megcsaltam a párom, nem tudom, hogy elmondjam-e neki, mert ha elmondom lehet kidobna, de ha nem mondanám el neki, akkor nem lenne semmi, mert valószínüleg örök titok maradna és mellettem maradna a párom
2013. júl. 23. 13:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Mondd el Neki! Miért csaltad meg? Viseld el a következményeit! Meg is érdemled hogy kidobjon!
2013. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
eléggé egy paraszt lehetsz de mondjad el
2013. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Amélia:) ***** válasza:
100%
Én nem tudnék megbocsátani.
2013. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bocsátanék meg.
2013. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha örök titok marad ne mondd el! Ne légy hülye! :D
2013. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki, de szakíts, mert nem tiszteled/szereted.
2013. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam neki. Vagyis, csók csattant köztem és egy másik lány között, még akkor amikor barátnőmmel csak 1 hónapja voltunk együtt. Elhatároztam, hogy sose mondom el neki, de majdnem beleőrültem a lelkiismeret furdalásba. Ezért mégis elmondtam neki, megbocsájtott. Azóta is együtt vagyunk. A másik csaj nemrég megint próbálkozott, de elhajtottam. Soha többet.
2013. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

mivel megcsaltad, vállaljad a következményét, ezt már régen meg kellett volna tanulni, csodában ne reménykedj, mert mindig kiderül,

amúgy meg a kapcsolatban vannak gondok, talán végig kellene gondolni mi a baj, azért kellene szakítani, szóval persze elmondod repülsz, ez a minimum, igaza is van N

2013. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
milyen enyhítő körülményt tudsz mondani, ha volt? annak függvényében megmondom, hogy megbocsájtanék-e vagy nem? F
2013. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is megcsaltam a párom :( Egyszer. Úgy voltam vele, ha volt pofám ilyet tenni azzal, akit szeretek, és akivel az életem terveztem, ahhoz is legyen, hogy odaállok elé, és elmondom!

Én elmondtam kis időre rá (pár nap), kellett Neki idő, mire feldolgozta, de azt mondta utána:

Mindennél jobban szeret, és velem marad, csak ígérjem meg, ha van valami problémám, vagy valami nem tetszik, akkor osszam meg Vele, és megoldjuk!

Megbeszéltünk mindent az elmúlt 3 évből, átbeszéltük, és most jobb a kapcsolatunk, mint valaha volt!


Rohadt rendes volt Tőle!! Azt hittem, kihajít a fenébe (megérdemeltem volna :S )

2013. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!