Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bocsássak meg neki? Ti megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsássak meg neki? Ti megbocsátanátok ilyet?

Figyelt kérdés
Kb.1-2 éve szakítottunk a barátommal vagyis ő szakított velem állítólag egy másik lány miatt ezután majdnem minden 2. hónapban ír ,hogy bocsássak meg neki és ,hogy járjunk megint azt mondja ,hogy hülye volt és megváltozott és százszor megbánta amit tett..

2013. ápr. 15. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Hány éves? Mert ha tizenéves, akkor igen, adnék második esélyt, de egy felnőtt férfi mérje fel a tettei következményeit.
2013. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne megbocsátani neki. Hisz ez mindig benned lesz, így már nem lesz olyan a kapcsolatotok, mint ami ezelőtt volt.
2013. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

NE!!!


Az ilyen a leggusztustalanabb köpönyegforgató. Messze ívből kerüld el. Nem kell haragudni rá, nem kell utálni. Egyszerűen szakíts meg vele minden kapcsolatot.


Jéézusom...! Ő az Adonisz, meg a szent lelkű álompasi, hogy ennyire elgondolkodsz vele kapcsolatban egy egyértelmű kérdésen?


F

2013. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
LEhet, hogy 14 évesen jártak 2 hónapot, és azóta eltelt két év. Egész más ebből a szempontból, mint mint mondjuk 20-22között. NEm gondoljátok? 14 évesen még követ el hibákat, amiknek nem tudja felmérni a következményeit.
2013. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretne minden nap írna, 2 havonta? mikor szakítanak vele az új csajai, felejtsd el, gondolom fiatal vagy, nem fogsz elkésni és sok hal van még a vízben és egyébként is a mostani pasasok közül egyikkel se fogod leélni az életed ez 99.9%!!!! ne bocsáss meg neki
2013. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

én most 15 éves vagyok ő 16...

igazából én szívem szerint megbocsátanék neki de nem biztos ,hogy ezután meg tudnék bízni benne.Amúgy nem az a fajta aki nek minden héten más lány kell és lehet ,hogy csak egy kis hiba volt de még akkor is haragszom rá....és 1 évig jártunk 1 éve (bocsi elírtam)

2013. ápr. 15. 18:24
 7/10 A kérdező kommentje:
utólsónak!..nem azért ír kb 2 havonta mert csak eszébe jutok szerintem ez inkább azért van mert eddig mindenkor elutasítottam.
2013. ápr. 15. 18:25
 8/10 anonim ***** válasza:

ne!


szakított veled, így járt. legközelebb előbb kéne gondolkodni. én nem bocsájtanék meg.

2013. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez a gond, nem tudnál megbízni, ennyi pont

egy kapcsolat alapja a bizalom, ha nincs vége,

annak is igaza van, ha annyira akarna, naponta írna, de ez sincs így, megvolt az oka annak, amiért szakítottatok, szóval hagyjad, keressél mást, bár ez csak tanács

2013. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm mindenkinek ;)
2013. ápr. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!