Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
A történet az , hogy a barátnőm titokban találkozott az ő elmondása szerint egy "haverjával"(egy pasival)akivel csak beszélgettek, persze erre mind magamnak kellett rájönnöm, mert ő nem közölte, hol ott a mottója ,- hogy mindent mondjunk el egymásnak egy kapcsolatban. Erről ennyit, persze van bennem féltékenység. De az egészet elnéztem volna ha nem titkolózott volna... A titkolózódás meg azért volt , hogy nehogy féltékeny legyek.Persze közben aztán ment az ön sajnáltatás a sírás meg a könyörgés hogy bocsássak meg. Most ezek után mit várjak? Mi a véleményetek erről?
2013. febr. 20. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt? Ha igen -> kidobni.

Ha nem akkor meg minek izgatod magad miatta? Bocsáss meg neki oszt cső. Max megmondod, hogy legközelebb tényleg mondja el, jobb az mintha így tudnád meg...

2013. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem ok nélkül titkolta el. Én is szoktam beszélgetni egy "haverral", de nem hiába nem mondom el...
2013. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalt meg, ezért megbocsátanám.
2013. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Gratulálok! Jó úton haladsz az egyedülálló lét fele.

Ha te állandóan féltékenykedsz, csak megmérgezed a kapcsolatodat vele. Ha meg akarna csalni úgy is meg fogja tudni tenni, de ez csak egy beszélgetés volt. Ha így viselkedsz majd más fogja megvigasztalni a féltékenykedő barátja miatt.

Gondoskodj róla, hogy ha együtt vagytok, akkor melengesse a szívét a boldogság, és akkor (a legtöbb lánynál) nincs ok a féltékenységre egy ilyen haverral találkozós helyzetben.

28F

2013. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó nagyon jól leírta!
2013. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

Nem értem, hogy veled miért nem tud beszélni? Vagy ha annyira beszélgethetnékje van egy ellenkező neművel, akkor ott a net.

A sírás pedig az érzelmi manipuláció és zsarolás egyik eszköze. A rinya, önsajnáltatás és a könyörgés pedig elég kétségbeesett és szánalmas lépés. Ez már eleve gyanús.

Gondolj bele. Ha te beszélgetnél egy haveroddal, aki történetesen egy csaj, akkor ő vajon mit szólna hozzá?

Nyomatékosan tudatosítsd, hogy megrendült felé a bizalmad és bizony dolgoznia kell, hogy visszaszerezze.

2013. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem ok a szakításra. Gondolom elmondtad neki, hogy azzal ártott többet, hogy eltitkolta, mert így gyanússá tette magát.

Voltak már egyébként féltékeny kirohanásaid? Mert ha igen, akkor nem meglepő, ha így reagált, de ha nem magából a találkozóból csinálsz ügyet, hanem a titkolózásból, akkor remélhetőleg tanul belőle, és legközelebb megbeszéli veled.

2013. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az ,hogy nem gondoskodok róla az nem igaz, mindent megadok neki amit csak tudok, ezt ö is elismeri, megtudtunk beszélni mindent. Ezért is érdekes számomra ez a dolog hogy nem mondta el. És igen utolsó kommentelő jól írtad ha beszélgetésre vágyok manapság ott az internet nem kell a személyes kontaktus arra hogy egy rég nem látott baráttal elbeszélgessek arról hogy mi van vele... Ezt a találkát ők már előre megbeszélték a neten vagy telefonon. Barátnőm elismerte hogy nem kellett volna találkoznia vele, és felmerült benne a kérdés ,hogy hogy fogok ezek után megbízni benne. Még egyenlőre én sem tudom át kell gondolnom. Azért voltam kíváncsi a véleményetekre hát könnyebb lesz, köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 20. 11:04
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem voltak féltékeny kirohanásaim, ez az első, hogy elbizonytalanodtam 1 év után.
2013. febr. 20. 11:06
 10/17 anonim ***** válasza:
hahaha, hát jó h nem fog már minden lépéséről beszámolni.. én is van, h elmegyek kv-zni egy haverommal, de nem tartom annyira fontosnak, h elmondjam neki, max. úgy, h fúú, képzeld találkoztam ezzel meg ezzel, és ezt meg ezt mondta.. most komolyan ebből csinálsz ekkora ügyet?:D
2013. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!