Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
A történet az , hogy a barátnőm titokban találkozott az ő elmondása szerint egy "haverjával"(egy pasival)akivel csak beszélgettek, persze erre mind magamnak kellett rájönnöm, mert ő nem közölte, hol ott a mottója ,- hogy mindent mondjunk el egymásnak egy kapcsolatban. Erről ennyit, persze van bennem féltékenység. De az egészet elnéztem volna ha nem titkolózott volna... A titkolózódás meg azért volt , hogy nehogy féltékeny legyek.Persze közben aztán ment az ön sajnáltatás a sírás meg a könyörgés hogy bocsássak meg. Most ezek után mit várjak? Mi a véleményetek erről?
2013. febr. 20. 10:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam, neked nem az a bajod, hogy pasival találkozott, hanem hogy egyáltalán bárkivel is mert találkozni! Egy kapcsolat nem arról szól hogy kalitkába zárod. A barátok barátok attól még mert jött egy új pasi, nehogy már fel kelljen adnia, főleg ha csak haverok!
2013. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Jah, igen, ott a net, akkor ezentúl te se találkozz egy barátoddal sem, legyen az férfi vagy nő, hanem beszélgessetek egész álló nap az interneten keresztül.

A net egyáltalán nem pótolja a személyes találkozókat, ezt te is tudod. Sokkal jobban érzi magát az ember egy jó barátja társaságában, amikor szemtől szemben ülnek valahol és kávézgatnak vagy valami, mintha bent punnyadnak a szobában a gép előtt. Te sem vagy normális, hogy mondod, egy rég nem látott baráttal inkább neten beszéljen.

Neked nincsenek barátaid? Nincs életed, csak és kizárólag ő? Normális az, ha vannak régi jó ismerőseid, akikkel néha-néha találkozol egy kávézóban és megisztok valamit. Az nem megcsalás, a legkevésbé sem.

Tény, hogy gyanússá teszi magát a titkolózással, de 1 év alatt nyilván megismert már annyira, hogy tudja, jóformán "megtiltanád" neki a találkozást, ha előre bejelenti (amire amúgy is, mi szükség van? nem a tulajdonod, hanem a PÁROD, egy különálló emberi lény, van saját élete is, nehogy már minden lélegzetét te akard irányítani), és akkor még egy sor veszekedésre is sor kerülne. Szerintem inkább ezt akarta elkerülni, bár tény, a titkolózás nem egy jó dolog, de a jelek szerint szükséges rossz volt.

Szerintem mondd meg neki, hogy nem örülsz neki, hogy ennyire nem bízott benned, és hogy el akarta titkolni a dolgot, máskor inkább mondja meg előre, hogy hé, holnap délután később találkozhatunk, mert találkozom ezzel meg ezzel, és kész. Ígérd meg, hogy nem csinálsz belőle ügyet, és akkor hidd el, sokkal többet érsz el. Vagy bűntudata lesz a csalás miatt, vagy pedig örülni fog, hogy megbízol benne ennyire. Mindenképp jól jársz. Legalábbis, jobban, mint ezzel az idegbajjal.

2013. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 12.-essel, igaza van!

11.-es voltam

2013. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekem azzal van bajom ,mint azt a kérdés alatt kifejtettem hogy eltitkolta. Sosem voltam féltékeny, tőlem oda megy meg azt csinál amit akar,szóval nem adtam erre okot. De szerintem egy kapcsolatba ne legyen sunnyogás.
2013. febr. 20. 12:35
 15/17 anonim ***** válasza:
de ez messze nem egyenlő a sunnyogással!!!!
2013. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem szeretem ha valki titkolózik jobban tolerálom az igazságot mint ha hazudnak nem tudom milyen mély a viszonyotok de ez amúgyse jelent jót vigyázzz vele én személyszerint az ilyet megtudom bocsátani de sosefelejtem ha olyan rosszúl esne megszakítanám a kapcsit...
2013. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó, te hány éves vagy? eleve, h "kapcsiról" beszélsz.. emberek, ez csak egy beszélgetés, az ember nem mindig a párjával van, vannak még emberek a Földön:D
2013. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!