Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párotok őszintén bevallaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párotok őszintén bevallaná, hogy félrelépett, akkor megbocsátanátok neki? Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Tegnap megcsaltam a párom, nem tudom, hogy elmondjam-e neki, mert ha elmondom lehet kidobna, de ha nem mondanám el neki, akkor nem lenne semmi, mert valószínüleg örök titok maradna és mellettem maradna a párom
2013. júl. 23. 13:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte legyél vele, ha már annyira nem tiszteled!
2013. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Felesleges szerintem belegázolni a másik lelkébe azzal, hogy elmondod neki. Jobb csak egy valakinek lenne: neked, mert enyhülne a lelkiismeret-furdalásod. Vagyis önzőség, amelyet őszinteséggel akarsz álcázni.


Ha félreléptél, akkor gond van a kapcsolatban. Ha egyszer megtetted, máskor is megfogod. Az egyetlen tisztességes lépés, ha szakítasz, mert nem működik a kapcsolat.

2013. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Minek csaltad meg, ha azt akarod, hogy veled maradjon?

Amúgy ha már megtörtént, akkor már igen, vállald a következményeket. Nagyobb eséllyel bocsátja meg, mintha mástól tudja meg, vagy évek múlva...

2013. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát így is úgy is repülnél előbb utóbb minden kiderül , jobb ha elmondod !
2013. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

túl kevés az infó.

Ebből senki nem tudja eldönteni.

Miért csináltad, hány évesek vagytok, mennyi ideje vagytok együtt, történt e már hasonló, milyen fázisban vagytok stbstb.

2013. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok párom 25. 4 éve vagyunk együtt

Buliban voltam és egy szexi nő rám mászott nem tudtam ellenállni neki sajnos és megtörtént, felvittem a lakásra, tudtam, hogy nem lesz ott a barátnőm, mert épp éjszakás volt a kórházban.

2013. júl. 23. 13:35
 17/23 anonim ***** válasza:

Oh, azt nem kellett volna, saját lakáson...de mindegy, leírtam a véleményem: én elmondanám!

De ha megbocsájt a párod, tisztázd vele, mi nem működik a kapcsolatotokban!

2013. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A lelkiismeret megszólalt.
2013. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Huhh, te mekkora egy szemétláda vagy.
2013. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
saját lakáson? ezért mindenképpen repülnél nálam..ennél nagyobb megaláztatást el sem tudok képzelni mint hogy a közös ágyunkban mással...
2013. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!