Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam, hogy aggódom emiatt?

Elmondjam, hogy aggódom emiatt?

Figyelt kérdés

A sógoromék (a sógorom,a nővérem és az unokaöcsém) vasárnap mennek Spanyolországba autóval, és hívtak engem is, az unokaöcsém is szeretné,hogy menjek, nekem is van hozzá kedvem, meg ki hagyná ki?Mindent a sógorom áll és azt mondta,hogy szívesen látnak, én pedig nem akarok még akadékoskodni is, csakhogy a sógorom úgy tervezi,hogy egyhuzamban,egyedül fogja levezetni a teljes távot, ami kb 1 nap,autóval.

Pár éve szintén elvitt a szüleimmel együtt Spanyolországba minket és akkor is levezette egyedül, de akkor igazából nem fogtam fel,hogy ez mennyire veszélyes, emlékszem,hogy sokszor megállt parkolókban és a kamionok körül futkározott meg literszámra issza a kávét, és csak a szükségletei kielégítése céljából szokott kiszállni, meg mozogni, de tényleg levezeti a távot 24 óra alatt akár, viszont bárki bármit mond ebből könnyen baj lehet.

Emiatt félek az úttól, de nem merem felhozni.(a nővéremnek is és nekem is van jogosítványom)


2015. ápr. 17. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bátran mond el az aggodalmadat az úttal kapcsolatban. Az őszinteség a legjobb megoldás, hallgass a lelkiismeretedre!

Biztonságos utat kívánok!

2015. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így én sem mennék.

Lennétek 4-es, miért nem felváltva vezettek?

2015. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felajánlhatod, hogy bizonyos távonként váltod, hogy neki is legyen pihenőideje. Ha nem fogadja el, akkor két dolgot tehetsz: megszoksz vagy megszöksz. Nem kötelező velük menned, de nem is szólhatsz bele, hogy ők hogyan mennek. Ha neked ez nem biztonságos, jogod van otthon maradni, vagy repülővel/busszal/vonattal utánuk menni.
2015. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg megeröltetö a sógorodnak.


De igen sok ember van úgy, hogy hiába vezet más valaki, nem tud kikapcsolni és legalább annyira figyel, mintha ö vezetne, csak közben még idegesebb is. Ezért a váltott vezetés nem minden esetben jó megoldás.


HA neked nem tetszik, akkor ne menj velük, de ök úgy csinálják, ahogy nekik tetszik.

2015. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd el azaggodalmaidat, és ha nem fogadják el, akkor ne menj, vagy menj utánuk más módon.
2015. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!