Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam hogy lógtam a suliból?

Elmondjam hogy lógtam a suliból?

Figyelt kérdés

19 / l vagyok.

A héten nem mentem suliba(van orvosi igazolásom).

Itthon voltam pihentem és tanultam.

Kérdés, hogy el kéne mondanom a szüleimnek? Nem lógtam még sosem, de most szerettem volna még tanulni .A suliban semmiből nem maradtam ki.

De elég szigorúak? Elmondjam?

Nem vették észre mert mindig én indulok utoljára itthonról.


2015. ápr. 17. 13:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Érettségizek 2 hét múlva.
2015. ápr. 17. 13:30
 2/14 A kérdező kommentje:
3 tárgyból emeltezek, ezt kihagytam
2015. ápr. 17. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Mondd el, úgy is kiderülne, jobb ha tőled tudják meg, de mondd azt is ,hogy nem voltál elég felkészült és inkább még tanultál minthogy inkább rossz jegyet kapj!:) Ne félj, nem lesz baj.
2015. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nem tudom, engem apám "agyon ütött" volna, ha ilyet bejátszok :D
2015. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

De a kérdező nem csavarogni ment,csupán pihent egy keveset és tanult.

Én elmondanám,hogy azért maradtál itthon,hogy kicsit felzárkózz,szükséged volt erre az egy napra.

Bár hozzáteszem jobban tetted volna ha ezt előtte megbeszéled velük.

2015. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

ebből látszik,, hogy az érettséginek semmi köze az érettséghez.


Az én lányom is idén érettségizik, ők meg is beszélték a tanárokkal, hogy bioszra csak az jár be aki abból ír, a többi maradhat otthon, két első lyukasóra, éljen... Arról is tudok, hogy pénteken egy média meg egy tesi miatt nem megy be. Viszont tudom, hogy tényleg tanul itthon (sőt, az ofője mesélte, hogy hetek óta a lyukasórákat a könyvtárban töltik az udvar helyett és készülnek).


Szóval nem értem, miért titkoltad el a szüleid elől. Ha igaz a három emelt, akkor nyilván nem egy lusta, semmirekellő gyerek vagy, ezt a szüleidnek is tudni kell, szóval nem gondolom,. hogy lett volna kifogásuk ellene. Számomra érthetetlen a lógás...

2015. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván nem ismerjük a szüleid, de ha tényleg tanultál, akkor szerintem ebben semmi kivetnivaló nincs. Én legalábbis külön felelősségteljesnek gondolnálak. 31/L
2015. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Te aki,lepontozol mindenkit a toplistáért elárulom,nem leszel jobban tőle..sajnállak hogy ez életed értelme,nem értem miért kellet mindenkit lepontozni?
2015. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
*kellett,és bocsánat az offért,ötös vagyok.
2015. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
off, de érdekel, mi a három emelt és miért :)
2015. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!