Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam hogy lógtam a suliból?

Elmondjam hogy lógtam a suliból?

Figyelt kérdés

19 / l vagyok.

A héten nem mentem suliba(van orvosi igazolásom).

Itthon voltam pihentem és tanultam.

Kérdés, hogy el kéne mondanom a szüleimnek? Nem lógtam még sosem, de most szerettem volna még tanulni .A suliban semmiből nem maradtam ki.

De elég szigorúak? Elmondjam?

Nem vették észre mert mindig én indulok utoljára itthonról.


2015. ápr. 17. 13:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

én mindenkit felpontoztam.

akkor szerintetek hogy álljak eléjük ezzel?

tényleg tanultam. persze első nap csak pihentem, de maradt még 4 ezenkívül.

2015. ápr. 17. 14:12
 12/14 anonim ***** válasza:
Elmondanám. En inkább elotte megbeszéltem volna anyukámmal, h szeretnék itthonmaradni tanulni.
2015. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

a 2#at nem pontoztam mert nem ez volt a kérdés.



biosz, kémia, matek a 3 választottam. mert ahova jelentkezek elfogadják mindet. és a két legjobban sikerültet fogom választani!

2015. ápr. 17. 14:14
 14/14 ASDLKW ADSLKAW ***** válasza:
Ha tényleg tanultál meg minden nem kell elmondanod a szüleidnek, én anno annyit lógtam mint az állat mégis most egyetemet taposom. Maradjon meg magadnak, ha pedig ezeken még gondolkodsz 19 évesen hogy elmondd-e a szüleidnek komolyan tanácsolom hogy érettségi után merj kicsit több időt tölteni a barátaiddal!
2015. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!