Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam itthon, hogy összeve...

Elmondjam itthon, hogy összeverekedtem egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Alapból is megalázó egy ilyen, de úgy még inkább, hogy én sosem voltam ilyen, mindent átgondolok, jó döntéseket hozok és sosem mutatom ki az érzelmeimet.

Ha legszívesebben zokognék, én akkor is hatalmas mosollyal az arcomon sétálgatok. Erre ma úgy viselkedtem, akár egy óvodás... Lehet, hogy a "Hé, ri..nc!" odaszólás és a kávém hozzávágása nem a legokosabb bemutatkozás volt. Az sem előny, hogy ezt elég sokan végig nézték, mert az incidens a gimnáziumtól kb. 10 méterre történt.


Ezért úgy döntöttem, hogy a tavaszi szünet végéig nem megyek be, semmi kedvem hallgatni a túlgondolt pletykákat, meg az emberek kérdő tekinteteit nézni, a fecsegéseket hallgatni.

Pénteken úgyis elutaznánk, jövő szerdától pedig tavaszi szünet, szóval végül is ez csak meghosszabbított pihenés. Viszont félek, hogy apáék valahogy megtudják és azt nem szeretném, mert baromi ciki ez nekem. De az még rosszabb lesz, ha mástól tudják meg, nem?

Olyan, mintha egy labilis lányuk lenne...


2015. márc. 30. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Tehát akkor ezek szerint az iskola előtt, mindenféle előzmény nélkül sikerült ennyire alpári és primitív módon, trágárul hozzászólnod valakihez, akihez a kávédat is hozzávágtad, és aztán verekedtetek? Szerintem szólj a szüleidnek, vigyenek be a pszichiátriára, mert eléggé nem vagy normális.
2015. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Volt előzmény, csak senki nem tudta, hogy az engem ennyire megviselt.

Igazából a megszólítás és a kávé hozzáhajítása valahogy egy időben sikerült, reflexből, még a legjobb barátnőm sem tudott megállítani, pedig szorosan mellettem állt.

Nagy verekedés nem volt, de azért egy picit elveszítettem a józan gondolkodásomat.

2015. márc. 30. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Azt lehet tudni, hogy mi idézte elő nálad ezt a reakciót?

Mert nagyon nem mindegy. Ha akarod, elküldheted priviben is

2015. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fiúügy...
2015. márc. 30. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

"Olyan, mintha egy labilis lányuk lenne..."


Mert az van.

A kiegyensúlyozottság nem egyenlő a befelé fojtással.

2015. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Valószínüleg úgy is megtudják, ha ennyien látták, szóval jobb, ha te mondod el.

Ha elmondod az indokadat is, akkor talán nem esik nekik olyan rosszul. Nyilván, ismernek annyira, hogy tudják, hogy hevesebb vérmérsékletű vagy.

Lehet meg sem lepődnek majd.

2015. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De egyáltalán nem vagyok heves vérmérsékletű.

Nyugodt, megfontolt vagyok. Sosem voltam meggondolatlan.

2015. márc. 30. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

"Hé r.i.banc!' és kávé hozzávág... Hát igaza van az elsőnek. Szerintem is vagy tarts önvizsgálatot, vagy menj pszichiáterhez! Hova süllyed már ez a világ?! Van ennél lejjebb is? Hát van...

Sajnálom hogy az én kicsi lányom egy ilyen világba nő bele. Jó példákat fog látni..

2015. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi emberek. Azért senki se álszenteskedjen...biztos volt mindenki életében olyan személy, akit szívesen meghajigált volna minimum egy íróasztallal. Egy kávé és káromkodás nem a világ vége. :)
2015. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!