Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezek után engednétek az...

Ezek után engednétek az itthon alvást?

Figyelt kérdés

19 L 26 F

1 éve vagyunk együtt. Távkapcsolat miatt nem volt sokszor lehetőség találkozni, nem nagyon kedveli a páromat anya (de próbál pozitívan hozzáállni) , egyszer helyzet adta itt aludt nálunk (..) de aztán panzió továbbra is. Még ősszel anyának bejelentettem csak azért is ott alszok nála kemény 1 éjszakat mert nem akarok hajnalba 300 km-t caplatni, de elfogadta ennek örültem.

Napokba újra eljönne párom, és maradna is pár napot. Szeretném kérdezni anyát, ezt a pár napot had töltse itt, és ne kelljen állandóan elmennie plusz még a pénz miatt is.

Ti mit szólnátok ehhez?

Ui: valamilyen szinten próbálok kiállni magamért mert anya nagyon ragaszkodó, és saját lábon is megállni, csak kisebbik vagyok és a nagyobbik már elköltözött... :)


2015. márc. 9. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Mondd el anyukádnak az észérveidet az ottalvás mellett és hátha szerencséd lesz. Anyukádat is meg lehet érteni. Tulajdonképp egy idegent kell akkor a saját lakásában kerülgetni és úgy bánni vele mintha vendég lenne a háznál. Nem olyan kényelmes dolog az hidd el!
2015. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Én simán - bár nem is rendeznék ekörül ilyen hajcihőt.


Ő már lehet, hogy nem - több napra meg pláne.

2015. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én engedném az anyukád helyében. Nyílván elmagyaráznám nektek, hogy felnőttek vagytok, ti tudjátok, mit csináltok, csak óvatosan... A gyerek "veszélyre" gondolok. Én szülőként, bármilyen kínos is a dolog, a biztonság kedvéért szólnék :)
2015. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!