Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engednétek a 18 éves...

Ti engednétek a 18 éves lányoktokat elköltözni?

Figyelt kérdés
A barátjával költözne össze, és a barátja apja is velük lakna. 180km-rel arrébb. Az iskolát ott folytatná, van még 2 éve a középiskolából, mellette diákmunkázna.
2015. márc. 8. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

18 évesen elméletileg mehetne, de ha még nem fejezte be a középiskolát, akkor nem.

Tanulás elmarad, messze van, azt mond amit akar,például, hogy tanul, jár iskolába.

Végezze el a középiskolát, (minimum) akkor mehet.

Szerelemből nem lehet megélni.

2015. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is elköltöztek 18 évesen, de akkor már fősulit kezdtem és dolgoztam is mellette. ha még közèpiskolás akkor nem engedném el, majd akkor ha lez külön keresete. így most csak annyi változna az életében hogy nem ti tartanátok el hanem a párja és az apja. nem hiszem hogy ennek van így értelme.
2015. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nincsen már beleszólásod, tehát a kényszerítő eszközök nem működnek.
2015. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a lány is dolgozna.
2015. márc. 8. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én 17 éves voltam mikir a pàrommal összeköltöztűnk, szintén az apjàhoz. 21 vagyok, a tanulmànyaimat befejeztem, boldogok vagyunk és gyereket tervezünk.
2015. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
És jól fizető munkànk is van.
2015. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok a lány.

A "gyerek" eddig itt lakott, de mivel a szülei elváltak, ezért elköltözött az apjához, mivel ott több a lehetőség, mint itt.

2015. márc. 8. 17:27
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem gyerek hanem egy ilyen meglett pali? Akkor még inkább nem, őt is bezárnám a szekrénybe.
2015. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18-at betöltötted, nagykorú vagy. Dönthetsz egyedül. Azért, a helyedben a családdal jól átbeszélném és várnám a rábólintást. Eddig jó volt a kapcsolat szüleiddel, ezzel nem kéne tönkretenni, mert kitudja mit hoz a jövő.
2015. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

Mennyit tudnál összeszedni egy hónapban diákmunkából (úgy, hogy közben a sulit is tisztességesen csinálod)? Kétlem, hogy olyan rengeteget, ami elég ahhoz, hogy saját részedet fizesd a rezsibe, kajába, ruházkodásodat, közlekedésedet, egyebeket kicsengesd belőle... Ha meg csak zsebpénznyi összeget keresel, akkor lényegében a pároddal meg az apjával tartatnád el magad?

És ha szakítasz a pasiddal, akkor visszamész a szüleidhez?

2015. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!