Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyának, hogy...

Elmondjam anyának, hogy honnan szerzem a pénzt? Szerintetek mit gondolna?

Figyelt kérdés

A gimi mellett nem igazán tudok dolgozni, meg a diákmunkák nem is túl jól fizetőek.

Anyától pedig nem várhatom el, hogy fizesse a mindennapi programjaimat (reggelik, kávézások, sütizések, ebédek, bulik, stb).

Ezért egy ideje álbarátnő vagyok. Ez nem takar semmilyen erotikus dolgot, egyszerűen csak van egy srác/férfi, aki azért fizet, hogy eljátsszuk mindenki előtt, mi egy pár vagyunk, odavagyok érte, stb.

Viszont anyának erről nem meséltem, mert nem örülne ennek, inkább magára költene kevesebbet, hogy én ne csináljam ezt. De én ezt eléggé élvezem ahhoz képest, hogy ez egy "munka".

Viszont párszor már majdnem lebuktam, legutóbb tegnap, mikor anya kereste a diákigazolványomat, belenézett a pénztárcámba és ott volt egy húszezres. Kérdezte, hogy az honnan van, de kidumáltam azzal, hogy a karácsonyi pénzemből vettem, mert akartam venni egy cipőt, csak suli után már nem volt kedvem boltozgatni, inkább hazajöttem.


Elmondjam?

Lehet, hogy nem is reagálna rosszul?

Ismétlem, semmi szex nincs közöttünk a pasival.


2015. márc. 17. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért lényeges szempont - amit kihagytál, - hogy mennyi idős is vagy?
2015. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de akkor legalább ne buktasd már le magad hlyeségekkel!
2015. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Most leszek 18.
2015. márc. 17. 14:36
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

No azért én a helyedben egy kicsit jobban körbejárnám ezt a hapit! Miért is kell neki egy "álbarátnő", akinek még ráadásul minden "ellenszolgáltatás nélkül" fizet is! Nincs benne logika, és eléggé sántít!

Persze, ha még nem vagy 18, nem nyúlhat hozzád, hiszen kiskorú megrontásáért akár börtönbe is mehet! De abban a percben, ahogy törvényileg nagykorú lettél, szerintem ő lesz az első, aki "behajtja" rajtad az eddig rád-költött összeget! És még örülj, ha nem ad tovább a haveroknak, és nem fogsz kézről-kézre járni, mert hogy x idő alatt kaptál tőle összesen y összeget, amit "le kell dolgoznod!"

Nagyon-nagyon naív vagy!

A világ nem ilyen szép, sokkal gonoszabb, mint azt gondolod!

2015. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha most leszel 18, akkor igazából ez már a te döntésed. A diákmunka viszont nem igaz, hogy nem fizet jól, többet keresel általuk, mint sima alkalmazottként, mert a cégek támogatást kapnak utánatok. Plusz tisztességesebb, mint amit te csinálsz független attól, hogy van-e szexuális kapcsolat mögötte, vagy se. Szerintem, ha elmondanád anyádnak, ha nem is térne ki a hitéből biztos, hogy azt mondaná, hogy ennél többre becsülhetnéd magad!
2015. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Én is voltam álbarátnő.

Egy nagyon-nagyon meleg haverom még homoszexuálisabb pasija kért fel kínjában.

Bigott keresztyén család.

Gyakoribb az álbarátnőség mint gondolnátok.

A vége a sztorinak az volt, hogy a srác a fősuli után coming outolt, és annak rendje és módja szerint ki is tagadták.

Sőt még engem is megkeresett az anyuka hogy beszéljem már le a fiát a homoszexualitásról.

2015. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nincs semmi baj azzal, hogy ezt csinálod, de ne mondd el neki, mert lehet mégis azt fogja gondolni, hogy le is fekszel vele pénzért.
2015. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

"Persze, ha még nem vagy 18, nem nyúlhat hozzád, hiszen kiskorú megrontásáért akár börtönbe is mehet!"


Hülyeségért te előbb mész börtönbe, mert ez nettó baromság.


Egyébként erősen szülő függő a reakció. Szerintem határeset, kb mintha hostess lennél.

2015. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Ne légy butus. A világban semmi sincs ingyen és idővel mindig meg kell fizetni a dolgokért. A fickó nem egy szamaritánus, hogy egy álbarátnőt tartson a semmiért és fizessen neki.

Felnőtt férfi, igényei vannak. Persze nem kell félteni a mai fiatalokat sem, gondolom nagy eséllyel már te is nemi életet élsz/éltél. Ám ott, ha egy számottevően idősebb fickó akar beférkőzni a bizalmadba, nem csak hogy résen kell lenned, hanem minden idegszáladnak riadót kéne fújnia.


Koptasd le az ürgét és ha pénz kell, diákmunkát végezz.

2015. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kovpet ***** válasza:
78%
# 8: Annyiból igaza van, hogy ellenszolgáltatásért tényleg nem szabad 18 év alattival lenni. Szimpátiából 14 a határ, de a prostitúció 18 éves kor felett legális csak.
2015. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!