Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyának, hogy...

Elmondjam anyának, hogy honnan szerzem a pénzt? Szerintetek mit gondolna?

Figyelt kérdés

A gimi mellett nem igazán tudok dolgozni, meg a diákmunkák nem is túl jól fizetőek.

Anyától pedig nem várhatom el, hogy fizesse a mindennapi programjaimat (reggelik, kávézások, sütizések, ebédek, bulik, stb).

Ezért egy ideje álbarátnő vagyok. Ez nem takar semmilyen erotikus dolgot, egyszerűen csak van egy srác/férfi, aki azért fizet, hogy eljátsszuk mindenki előtt, mi egy pár vagyunk, odavagyok érte, stb.

Viszont anyának erről nem meséltem, mert nem örülne ennek, inkább magára költene kevesebbet, hogy én ne csináljam ezt. De én ezt eléggé élvezem ahhoz képest, hogy ez egy "munka".

Viszont párszor már majdnem lebuktam, legutóbb tegnap, mikor anya kereste a diákigazolványomat, belenézett a pénztárcámba és ott volt egy húszezres. Kérdezte, hogy az honnan van, de kidumáltam azzal, hogy a karácsonyi pénzemből vettem, mert akartam venni egy cipőt, csak suli után már nem volt kedvem boltozgatni, inkább hazajöttem.


Elmondjam?

Lehet, hogy nem is reagálna rosszul?

Ismétlem, semmi szex nincs közöttünk a pasival.


2015. márc. 17. 14:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem azért dolgozom neki, mert igazi barátnőt nem találna... Nagyon jól néz ki, szinte tökéletes, csak az a "baj", hogy nem a nőket szereti...

Szóval attól nem kell félnem, hogy tőlem bármit akarna.


Nincs időm a diákmunkára, meg nem is vonz annyira a fagyiztatás, szórólaposztás iskola után, fáradtan, vagy a 35°-ban, nyár közepén.

2015. márc. 17. 15:55
 12/18 anonim ***** válasza:
24%

Te ismered az anyukádat, hogy mit reagálna ha elmondanád, (szerintem egy anya se örülne neki, főleg ha még 17 vagy) de ezt neked kell eldöntened, mert ígyis van rajtad nyomás, hiszen hazudnod kell neki. Egyébként rejtsd el jobban a pénzt, hogy máskor ne találja meg :)

(akik írják itt a törvényeket, nem fogjátok fel hogy a lány önakaratából csinálja, és nem kényszerítik, tehát nem fog a rendőrségre menni, kit érdekelnek a törvények)

2015. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered anyukádat, te tudod, miről, hogyan gondolkozik. A saját anyámból kiindulva ő biztosan azt gondolná, hogy valami vén kéjenc karmai közé kerültem, és tuti van köztünk szex, akármit is állítok, ráadásul prostituáltként "kell" dolgoznom.

Szóval én ilyen helyzetben biztosan mélyen hallgatnék mindenről, és amint betölteném a 18-at, tuti nyitnék egy bankszámlát, amin tárolom a pénzt. Levelet pedig nem kérnék róla, mert anyám az összes levelemet felbontja a mai napig (pedig már réges-rég elmúltam 18, és még csak nem is nála lakom).


Egyébként csak kíváncsiságból, minek kell álbarátnőnek lenned?

2015. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

Amit csinálsz, azzal csupán az a baj, hogy emberek tömegeinek hazudozol, és ezért kapod a pénzed. Ha a te gyomrod ezt beveszi.. Persze vannak ilyen munkakörök, ahol azért kapod a pénzed, hogy másokat lehúzz, de szerintem még az is jobb, mert az ember a saját butaságából száll be pilótajátékokba és hasonlókba, itt pedig az emberek érzelmeit manipulálod.

A komolyabb baj szerintem itt van:

"Nincs időm a diákmunkára, meg nem is vonz annyira a fagyiztatás, szórólaposztás iskola után, fáradtan, vagy a 35°-ban, nyár közepén."

Aki akar, annak van ideje diákmunkára, és az életben is lesz olyan a munkádban, amit nem szeretsz, vagy amit 35 fokban kell csinálnod.. Ezzel a mentalitással szoktak prostinak menni a lányok. Komolyan. Szerintem ne add meg magad ennyire a könnyű munkának, mert óriási károd fog származni belőle később.

2015. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
11: Kérdező, na nevettess, millió egy más diákmunkák is vannak irodaiaktól kezdve bármi. Deha te ennyire becsülöd magad, akkor hajrá.
2015. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ne mondd el neki,mert nagyon rosszul esne neki.17 evesen ilyen hozzaallas ,nem semmi.mindegy ,nem kommentalom ,kerdesedre valaszolva megegyszer,ne mondd el neki mert utana lehet szegeny nem bir tukorbe nezni
2015. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%

4-es vagyok!

"nincs időm szórólapozásra..."

de arra van, hogy eljátszd az álbarátnő szerepét!!


Egyébként ahogy elnézem, minden olyan hozzászólást lepontoztál akik elutasítják az ilyen hozzá-állást, akik arra intenek, hogy keress magadnak valami tisztességesebb pénzkereseti lehetőséget!!

Csak akkor minek teszed fel a kérdést???

2015. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mondhatnám azt, hogy keress már lehetőséget a pénzszerzésre, de nem ez volt a kérdésed.


Szerintem jobban járnál, ha elmondanád neki. Lehet, hogy találni fog még potya pénzt, ami ráadásul "friss" (új nyomtatás, pl az új 10ezres), és azt fogja gondolni, hogy tényleg prostituáltként keresed meg a pénzed, arra meg nem fog rákérdezni (nagy valószínűséggel), csak szégyellni fogja, hogy a lánya így keres pénzt, ami még nem is igaz.


Mondd el, hogy egy meleg barátod fizet azért, hogy mások előtt eljátszd a barátnőjét. Ennyi, nem is kell túldíszíteni. Ha kételkedik, hívd át a meleg srácot, mondd meg neki előtte, hogy vegye elő a "legmelegebb" oldalát (erre úgy értem, ha amúgy nem is így viselkedik, mégis próbáljon úgy viselkedni, mint az ultrameleg csávók a filmekben).

2015. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!