Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam, hogy viszonyom van...

Elmondjam, hogy viszonyom van egy nálam idősebb férfivel? Vagy mit mondjak, hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a férfi 31.

Nem szerelmet, örökké tartó kapcsolatot várok Tőle, egyszerűen csak jól érezzük magunkat egymással, vicces, udvarias, mindenről tudunk beszélgetni és emellett nagyon jól is néz ki.

Csak ugye ez a kapcsolat nem annyira köztudott néhány dolog miatt és ezért néha titkolózom és Anyának feltűnt.


Szerintetek ezt elmondhatom, vagy inkább ne?


2015. jan. 28. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
hazas a pasi?
2015. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. jan. 28. 11:09
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Első szerelem?? Független-nem nagy gond!
2015. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Itt szó sincs szerelemről.
2015. jan. 28. 11:13
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem inkább mond el, mint hazudozol neki, előbb utóbb úgyis megtudja, akkor már jobb ha tőled.
2015. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%
Akkor? csak mint szex? naem rossz! Arra kellesz, és dob-emlékezz a leirtakra-lehet piros pacsizni!
2015. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Barátság extrákkal inkább.

Mert eljárkálunk mindenhova (színház, mozi, étterem, kávézó, nyaralás, pihenés, stb), mindent megbeszélünk, ha valami bajom van, Őt hívom fel először (hányszor volt, hogy az éjszaka közepén találkoztunk, mert épp rossz kedvem volt).


Persze, tudom, tudom, napokon belül dobni fog, stb... :D

2015. jan. 28. 11:18
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
ne mondd el.. Legyetek boldogok! és remélem, hogy szerelem.
2015. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Andizsuzsi ***** válasza:
23%

Az, hogy 17 évesen nyaralni jársz egy pasival, nem tűnt fel anyádnak? Hm.

Barátság extrákkal... ez is egy jó kifejezés. Jutna eszembe más is.

2015. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem szerelem, bár szeretem. De nem szerelemmel.

Nem, nem tűnt fel Anyának. Nem együtt mentünk egyik alkalommal sem, csak "valahogy" felbukkant mindig.

Nyáron pl. Törökországban voltam Anyáékkal és ott is megjelent, ugyanarra az útra foglalt. Ott meg ugye azt csináltam, amit akartam, a "családi nyaralás" annyit jelent, hogy egy géppel megyünk és jövünk, amúgy háromszor vacsoráztam együtt anyáékkal és ennyi.

2015. jan. 28. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!