Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam, hogy viszonyom van...

Elmondjam, hogy viszonyom van egy nálam idősebb férfivel? Vagy mit mondjak, hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a férfi 31.

Nem szerelmet, örökké tartó kapcsolatot várok Tőle, egyszerűen csak jól érezzük magunkat egymással, vicces, udvarias, mindenről tudunk beszélgetni és emellett nagyon jól is néz ki.

Csak ugye ez a kapcsolat nem annyira köztudott néhány dolog miatt és ezért néha titkolózom és Anyának feltűnt.


Szerintetek ezt elmondhatom, vagy inkább ne?


2015. jan. 28. 11:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
47%
Apakomplexus!
2015. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
47%
Gondolj bele: ő 62 lesz, te meg 48. Nem egy rossz arány.
2015. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nekem ennyi idősen egy 33 éves férfival volt kapcsolatom, kb 2 hétig tudtam Anya előtt titkolni :D Azt mondta, látta rajtam hogy teljesen megváltoztam és amikor bevallottam neki egyáltalán nem haragudott vagy szidott le. Akkor már majdnem 18 voltam, szóval úgy volt vele hogy már elég idős vagyok ahhoz, hogy ha esetleg megégetem magam viseljem a következményeit (ami persze meg is történt). Anyukádat nyilván Te ismered, de ha szerinted már feltűnt neki akkor mindkettőtöknek könnyebb lenne ha elmondanád, persze én csak a saját tapasztalatomból indulok ki.
2015. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!