Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet kezdeni vendégségben...

Mit lehet kezdeni vendégségben egy olyan 14 éves fiúval, aki képes amiatt sírni (az utcán is), hogy mi van, ha az anyjával valami baj történik?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 15:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az a gondunk, hogy az anyjának ugye ott kell lenni a továbbképzésen, fél nap, egész nap, a gyerekre meg rátör ez, és nem tudjuk megnyugtatni.
2015. okt. 17. 17:18
 12/15 anonim ***** válasza:

az anyja tudja hogy miket csinal a gyereke?

biztos nehez, de en ennyi idoson hagynam bogni.

2015. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na még a végén kiderül, hogy nem is írtam olyan hülyeséget.. Tudom a verés nem jó semmire, de én azért nyakon húznám vagy kétszer, és felvilágosítanám, hogy ku_rva gáz amit művel, és viselkedjen már úgy mint egy 14 éves.
2015. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is kell törekedni, hogy megnyugtassátok, annyira abszurd a félelme. Ha anyukája hazaért, elmondjátok neki ezt és kész. Onnantól anyuka dolga, hogy mit tesz a gyerekével.
2015. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én figyelmen kívül hagynám, hogy sír. Ez csak a környezetének szól,amolyan hiszti
2015. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!