Miért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés
2 hónapja elvesztettem az anyukámat. A temetés napjáig mindennap sírtam és nyilván a temetésen is aznap kórházba is kerültem. Viszont azóta nem tudok sírni.. Mindennap járok hozzá a temetőbe nagyon hiányzik olyan volt mint a barátnőm mindent megbeszéltünk. Folyton azon agyalok hogy nem is fáj hogy elment?!

2015. jún. 21. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Fáj, de a sírás nem old meg semmit, attól ugyanúgy hiányozhat. Nem kell mindenen bőgni.
2015. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, te egy érzéketlewn bnkó vagy (nem kell mindene sírni), már ne haragudj. Vesztetted már el azt, aki közel áll hozzád - szülő, pár?


Kérdező, dehogynem fáj, attól,hogy nem tudsz sírni, nem jelenti azt, hogy kihunytak az érzelmeid, csak átléptél egy követező stádiumba, egy csendesebb gyász-részbe.


Pontosan tudom, mit érzel, a temetésen én is sírtam, aztán utána már alig, csak ha apát láttam, vagy nagynénémet.

2015. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első kommentre inkább nem is reagálok..


2. Válaszoló köszönöm a válaszodat akkor megnyugodtam hogy nem csak én vagyok így..

2015. jún. 22. 19:00
 4/5 Arnold901005 ***** válasza:

Részvétem! Együttérzek Veled, nekem is meghalt az Anyu.

Ne hibáztasd Magad, amiért nem sírsz. Ettől még szereted és hiányzik, csak gondolom leblokkoltál érzelmileg. Gondolom lesz még, mikor fogsz, csak most ez egy ilyen időszak. Pontosan azért nem megy valószínűleg, mert annyira megráz, hogy elvesztetted, szóval tuti, hogy fáj, ne okold Magad.

Mikor nekem meghalt az Anyu, akkor én 4 hónapig nem sírtam, bent rekedt. Aztán váratlanul kirobbant. Van ilyen is. ...szóval ne okold Magad! Sok erőt kívánok!

2015. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

oszinte reszvetem, el se tudom kepzelni milyen poklon mesz keresztul :(


emiatt, hogy nem tudsz sirni ne aggodj

a siras meglete/vagy hianya nem minositi azt hogy te most nagyon gyaszolsz vagy csak kicsit


tovabba ha elotte mar nagyon sokat sirtal, akkor ugymond kisirtad magad, ami nem azt jelenti, hogy a fajdalom mar enyhult, hanem azt, hogy a tested razkodassal/konnyek folyatasaval tarto gyasz resze veget ert

ahogy fentebb irtak, most jon a "csendes" gyasz

tovabbra is fajni fog es hianyozni, csak a tested mar nem produkal sirast, ezzel nincs semmi gond

2015. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!